Microsoft Store Yüklenemedi Hatası

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Janitschar
    Janitschar's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Microsoft Store yüklenemiyor hatasıyla Takvim,Solitaire,Hava Durumu vesayre açılmıyor zaten de kazara bir Foto'nun üzerine tıkladığımda Mikrosoft Store otomatik olarak kendini yüklemeye çalışıyor deniyor üç kere o anlarda kafayı yedirtiyor bana

ayrıyetten Güvenlik Duvarı'da çalışmıyor

Hizmetler'den elle işlevsel hale getirmeyi denedim Güvenlik Duvarını,Mikrosoft Store'u olsun olmuyor

tüm çözüm önerilerini de denedim bir kaç virüs programı bile kullandım belki işe yarar diye işe yaramadı,nasıl böyle bir şey oldu kafam basmıyor derken ?

1-2 hafta önce Rosetta Stone'u yüklerken Windosw HOST dosyasına bir kaç bir şey eklemiştim acaba yüklemelerde-güncelleştirmeler sorun yaratan o satırlar mıydı ? 

o satırları silip denedim Güvenlik Duvarı açık görünmesine rağmen güvenlik duvarı açılmadı bildirimi verdi :) lakin Mikrosoft Store yüklenemedi hatasında bir değişiklik olmadı

saçma bir soru olacak ama Crackli Office 2013'ün yeniden CRacklenme isteğinin mevcut problemle bir alakası olabilir mi ? 

saçma sapan işler :)

Acaip derecede agresifim !
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

Super online da aynı sorunu yaşıyordum, vpn le girince canavar gibi çalışıyordu. 

Başka bir internet le ya da vpn le denesene bi

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
Toplam Hit: 786 Toplam Mesaj: 2
mikrosoft store