folder Tahribat.com Forumları
linefolder Assembly - Reverse Engineering
linefolder Microsoft® Win32® Programmer"S Reference

Microsoft® Win32® Programmer"S Reference

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Assembly ile win32 uygulamaları geliştirenler veya diğer yüksek seviye dillerde zaman zaman ihtiyacımız olan apilerin kullanımına ihtiyaç duyanların elinden düşürmemesi gereken referans.İçerisinde her türlü apinin kullanımı hakkında detaylı bilgiler bulabilirsiniz.Bu paylaştığım tam sürümü oluyor.Piyasada çoğunlukla kırpılmış versiyonları var.Tam olanının bulunması zor olduğu için burada ihtiyacı olanlar için paylaşmak istedim.

http://rapidshare.com/files/25520968/WIN32.rar.html

Edit:

Bunlarda dökümante edilmemiş apiler.Piyasada bulmanız çok zor.Fakat veri kaybı ve donanıma zarar verme riski bulunduğuyla ilgili uyarı yapılmış.Dikkat ediniz.

http://rapidshare.com/files/25580280/ntundoc.rar.html

λ
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    Çok sağol hocam...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ByALeX
    ByALeX's avatar
    Erkek

Züpersin Firex!!

Alim ile Sohbet Etmek Zümrüt ile incidir, Cahil ile Sohbet Etme Günde Bin Can incitir. Alim ile Sohbet Etmek Mertebe, Cahil ile Sohbet Etme Dönersin Merkebe, Eşek Alim Olmaz Kitap Taşımakla Tekkeye, insan da Hacı Olmaz Gitmekle Mekkeye.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    ne demek istiyon anlamadım o dediğin yeniyomu :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    En kısa yoldan açıklarsak windows apileri microsoftun programcıların kullanımına açtığı fonksiyonlardır.Nasıl her dilin kendine özgü kütüphanelerinde hazır fonksiyonları varsa bunlarda onun gibidir.

λ
Toplam Hit: 3060 Toplam Mesaj: 5