folder Tahribat.com Forumları
linefolder Yazılımlar / Diğer Programlar
linefolder Microsoft Windows Xp Media Center Editition 2005

Microsoft Windows Xp Media Center Editition 2005

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HiperTurk
    HiperTurk's avatar
    Erkek

arkadaşlar son zamanlarda bu işletim sistemini çok duymaya başladım nedir bu media center edititon 2005 bi iceleyen varmı aranızda..kullanan varsa bi zahmet iyi ve kötü yönlerini söylerse sevinirim.adamlar her sene işletim sistemi çıkarmaya başladı.. seneyede nasiphe longhorn...

Madem Türksün Göster Ürksün
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tagext
    tagext's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Başarı Madalyası
    Erkek
    www.microsoft.com burayabaksana olm burda soracağına. lütfenaraştırlaım biraz. beleşe konmak yok

ftw
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MusMuL
    MusMuL's avatar
    Erkek

MCE 2005 MCE 2004 sonra cikti isletim sistemi Windows XP Pro uzerine biraz daha Media programlari eklenmis sekli toplam 2 cd den olusuyor..Bi IR Receiver kumanda seklinde calisiyor.Tv-karti MCE 2005 ozelliklerinden biri dual tv-kartlarini kabul ediyor ayni anda bi kanal bakip digerini kayit edeiliyorsun aslinda bunu normal bi tv-kartindada yapabiliyorsun..Microsoft dvd ve tv bakmak icin MPEG-2 kodlari istiyo bunuda ayri alman gerekiyor ve Microsoft sadece 3 tane codlari kullanmis bunlar..

Nvidia NVDVD, Cyberlink PowerDVD (SE),Intervideo WinDVD 6

Sormak istediginiz baska birsey olursa yardimci olabilirim.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HiperTurk
    HiperTurk's avatar
    Erkek
    hımm hoş özellikler eklemişler.. MusMuL verdiğin bilgiler için çok teşekkür ediyorum kardeş.. eyvallah

Madem Türksün Göster Ürksün
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ThEBLaCkDeaTH
    ThEBLaCkDeaTH's avatar
    Homo

hiper ne işin war bu çocukların içinde ??? Bırak eğlensin dötverenler :) Bunlar ne biliyor sende soruon ya hay am.q holyone tarikat siiki olur ancak muahahah! hayatı palavra ve herşeyi çalıntı am.q ! ! ! çocuk bunnar olm beynine zokim emi! ! !

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MitNickKevin
    MitNickKevin's avatar
    Erkek
    ThEBLaCkDeaTH bunu yazdı:

hiper ne işin war bu çocukların içinde ??? Bırak eğlensin dötverenler :) Bunlar ne biliyor sende soruon ya hay am.q holyone tarikat siiki olur ancak muahahah! hayatı palavra ve herşeyi çalıntı am.q ! ! ! çocuk bunnar olm beynine zokim emi! ! !

Tüm tarikat ziksin seni lan top...

Bilgi ceza, Bilgi suç ve Taşımak ağır. Unutmak ise öğrenmekten daha çok zaman alır...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    MitNickKevin bunu yazdı:

ThEBLaCkDeaTH bunu yazdı:

Tüm tarikat ziksin seni lan top...

Silecektim piçin yazdığını ama Cok güzel cevap vermişsin dokunmuom :)

Hocam bunlar Tahribat.Com'um acılması ile eş zamanlı düşen hitlerin sebebini kendi bilgisizlik ve seviyesizlikleri ile bizim kalitemizin ve farklılığımızın sebep olduğunu bilen lamer toplulukları...

Bırakınız konussunlar bırakınız ötsünler :)

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
Toplam Hit: 1929 Toplam Mesaj: 7