folder Tahribat.com Forumları
linefolder Yazılımlar / Diğer Programlar
linefolder Microsoft"Tan Ses Tanıma Programı

Microsoft"Tan Ses Tanıma Programı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aydin-ors
    aydin-ors's avatar
    Erkek
    Microsoft, ses tanıma yazılımının test versiyonunu çıkarttı. Şirket yeni yazılımla, müşteri hizmetleri ve benzeri diğer servislerini otomatikleştirmek isteyen firmaları hedefliyor. Microsoft"tan yapılan açıklamada, perakende satış, finans, sağlık hizmeti veren 100 kadar şirketin "Speech Server"ı (Konuşma Sunucusu)" ve bununla çalışan uygulamayı denemek istediği belirtildi.

Yeni ürünün pazarlama müdürü James Mastan, ses tanıma programının 2004 yılının ilk yarısında son halini alarak piyasaya çıkacağını söyledi. Fiyatı belirtilmeyen programın, Microsoft"un kendi ofislerinde de denendiği bildirildi.

"Microsoft Speech Server beta" ve "Speech Application Software Development Kit (SASDK)" adı verilen ürünler, bilgisayarın yanısıra avuçiçi bilgisayarlar, cep telefonları ve Tablet PC"lerin ses uygulamalarında kullanılabilecek.

yaşayarak edinilmiş bilgiler,taş üzerine yontulmuş yazılara benzer.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek
    Microsoft Speech SDK cok yeni deil,

Ben Evdeki ışıkları ses ile açabiliyorum, sesle bircok sey kumanda edebiliyorum hatta abarttim bilgisayara play michael jackson dedigimde müzik klasorunden bu sarkici ile ilgili bütün müziklerden bir database yaratip calmaya basliyor, yine müzik calarken ileri geri fln deip hersei kontrol edebiliorum.

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CHaRMaNDeR
    CHaRMaNDeR's avatar
    Erkek
    İntikam Zamanınada ses tanıma geliyor. bu neredeyse 1 senedir var.

Düşünüyorum, o halde varım.
Toplam Hit: 3334 Toplam Mesaj: 3