folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder Milli Egitim Lise Duzeyi Telefonla İlgili Kurallar

Milli Egitim Lise Duzeyi Telefonla İlgili Kurallar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek

Hocalar kardesim okulda telefonu kaptirmis gerci alistik nerdeyse ayda 1 yakalatiyor yada hoca bos sebepten dolayi aliyor sıkti artik bu seferde bisi olmadan kardesim kantinden gelirken merdivende cagirmis kardesim gidince cebindeki telefonu almis telefon calisir durumda ama cebinde ekrani kapali bende bu sefer hocanin karsisina yonetmelikle cikmak istiyorum var mi boyle birsey

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Odd Emoji 3D
    BerkayCit
    BerkayCit's avatar
    Erkek

ben liseyi yeni bitirdim :) 10.sınıftan itibaren bizim okulda telefon serbestti :) gerçi bizde kıyafet de serbestti :) gerçi hocalarda pek gelmezdi :) gerçi okul muydu la bizimki :)

havalı bir şeyler yazdığımı hayal edin
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

tamamen öğretmenin götlüğü siktiret yönetmeliği.. ben hertürlü telefonla gezdim..

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mstkcn
    mstkcn's avatar
    Erkek

o konuda genelde okul müdürü ne isterse öyle yapılıyo serbest bırakanlar da oluyo kimse getirmesin diyen de şehir dışında bi okul değilse telefona çok ihtiyacı yoksa götürmeyiversin o da çok mu lazım

cacıklık yapma
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek

bu telefon işine ayar oluyorum okullarda düzenli bir sistem olması lazım cep tel. öğr. performansını çok kötü etkiliyor. sabah okullarda duvara monte kilitli küçük kutular yapılmalı tüm öğrencilerin bu kutulardan olması lazım okul bitene kadar kesinlikle o tel. ellenmemeli 

ayar oluyoruum bir öğretmen olarak telefon işine Allah devlet okullarındaki öğr. yardım etsin.

konuyu açan arkadaşa da tavsiyem hoca iyi yapmış kardeşini üni. ye gidene kadar telefondan uzak tut sonra ne yaparsa yapacak zaten. üni kazanınca.

matematik24.com
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek
    HeYeT bunu yazdı

bu telefon işine ayar oluyorum okullarda düzenli bir sistem olması lazım cep tel. öğr. performansını çok kötü etkiliyor. sabah okullarda duvara monte kilitli küçük kutular yapılmalı tüm öğrencilerin bu kutulardan olması lazım okul bitene kadar kesinlikle o tel. ellenmemeli 

ayar oluyoruum bir öğretmen olarak telefon işine Allah devlet okullarındaki öğr. yardım etsin.

konuyu açan arkadaşa da tavsiyem hoca iyi yapmış kardeşini üni. ye gidene kadar telefondan uzak tut sonra ne yaparsa yapacak zaten. üni kazanınca.

macaristanda hocam eğitim çok daha kaliteli ve telefona bişi demiyorlar.hatta telefon masanın üstünde duruyor.burda serbest.bizde kafanın değişmesi lazım.bizde serbest bırakırsan yasaktı die a.mna korlar

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek

Yasagin en  buyuk yeri ki yakalandinmi  askeri mahkemede emre itaatsizlikten yargilanma durumun var. Millet kullaniyor. Okulda kullanamiyor :)) vay a.k

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Balyoz99
    Balyoz99's avatar
    Erkek

Derste kapalı tuttuğu sürece, çektikleri videoları internette yayınlamadıkları sürece serbest olmalı.

arbeit macht frei
Toplam Hit: 845 Toplam Mesaj: 9