folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Minecraft Windows 7 De Oynamak?YARDIM

Minecraft Windows 7 De Oynamak?YARDIM

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amatör Üye
    kartalbekir
    kartalbekir's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

nerden indirip nasıl kurup online olarak oynayabilirim google amcaya baktım biraz ama hiç birini çalıştıramadım ? 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amatör Üye
    kartalbekir
    kartalbekir's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

yok mu yardım edecek mürid ?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

http://www.mediafire.com/?xq312ro835pdp13

İndir arşivden çıkart. çıkan minecraftsp.jar dosyasına tıkla açıklan ekranda nickini gir ve force update seçeneğini işaretle, gerisini program hallediyor.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amatör Üye
    kartalbekir
    kartalbekir's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

ayıklama hatası gibi bi hata veriyo 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    kartalbekir bunu yazdı

javayı tamamen sil tekrar yükle

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amatör Üye
    kartalbekir
    kartalbekir's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    torpedo_XL bunu yazdı
    kartalbekir bunu yazdı

javayı tamamen sil tekrar yükle

çok sağol üstad

Toplam Hit: 864 Toplam Mesaj: 6