folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilgisayarla İlgili Diğer Konular
linefolder Mixi.Dj Search Ve Delta1.Search Hakkında Yardım Lütfen.

Mixi.Dj Search Ve Delta1.Search Hakkında Yardım Lütfen.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sayqo
    sayqo's avatar
    Erkek

iyi akşamlar arkadaşlar, 

kurdugum hangi programdan oldu bilmiyorum ancak önce delta1.search gibi bir arama motoru yapıştı chrome a çözemedim format attım sonra virtual router plus veyahut free youtube download kurduktan sonra bu kezde mixi.dj diye bir arama motoru illet oldu.. ayarlardan ve uzantılardan gereken değişiklikleri yaptım ancak nafile.. tamamen silinmiyor melet. avast kullanıyordum ancak onun kendinden haberi yok. çözümü olan arkadaşlar lütfen yorumlarınızı bekliyorum :S 

Dostum! Ölmek değil mesele: Gömmüyorlar beni. Sorun,toprağa girememekte!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Velespit Kampçısı
    ruhi
    ruhi's avatar
    Erkek

hocam team varsa ver bı bakayım

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sayqo
    sayqo's avatar
    Erkek

kardeşim team yok bende yaa :S ekran resimleri atabilirim istersen ancak :S feci kafayı cizmek üzereyim

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Velespit Kampçısı
    ruhi
    ruhi's avatar
    Erkek
    sayqo bunu yazdı

kardeşim team yok bende yaa :S ekran resimleri atabilirim istersen ancak :S feci kafayı cizmek üzereyim

http://prntscr.com/1jcas4

Resimde işaretlediğim yerde, chrome.exe' den sonra yazan yerleri sil bi sonra. ana sayfanı değiştir. Sonucu bana yaz.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sayqo
    sayqo's avatar
    Erkek

kardeşim bi sıkıntı yok orada chrome ve explorerda ayarlardan varsayılan tarayıcı ve uzantılarıda temizleyip istenilen konuma getirdim yani olayın baska bir çözümü olmalı virüs taramalarında bi sıkıntıda yok noluyor anlamıs değilim 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slanger
    slanger's avatar
    Erkek

hocam programları kurarken hiçbir zaman yanında önerilen/recommended yazanı seçme böyle custom install gibi seçenekler çıkarsa.önerileni seçince şu toolbar programla beraber kurulsun mu diye sormuyo bile bazı programlarda

edit: http://www.bleepingcomputer.com/download/adwcleaner/dl/125/ bu programı yüklüyosun hocam bunla bi temizliyosun regeditte kalıntı var mı diye kontrol ediyosun sonra manual olarak tarayıcılardan kaldırıyosun tamamdır.denendi onaylandı :)

slanger tarafından 04/Ağu/13 18:04 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CAgAtAy
    CAgAtAy's avatar
    Erkek
    saqeslanger bunu yazdı

hocam programları kurarken hiçbir zaman yanında önerilen/recommended yazanı seçme böyle custom install gibi seçenekler çıkarsa.önerileni seçince şu toolbar programla beraber kurulsun mu diye sormuyo bile bazı programlarda

edit: http://www.bleepingcomputer.com/download/adwcleaner/dl/125/ bu programı yüklüyosun hocam bunla bi temizliyosun regeditte kalıntı var mı diye kontrol ediyosun sonra manual olarak tarayıcılardan kaldırıyosun tamamdır.denendi onaylandı :)

İyi temizledi valla pırıl pırıl etti :D

Lider doğru işleri yapar; Yönetici işleri doğru yapar;
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sayqo
    sayqo's avatar
    Erkek

hoca süpersiniz eyvallah sorun çözülmüştür :D

Toplam Hit: 958 Toplam Mesaj: 8