folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilgisayar Güvenliği - Backdoorlar
linefolder [MK]Deepfreeze Yüklü Makinası Olan TESTER Aranıyor.[Windows XP]

[MK]Deepfreeze Yüklü Makinası Olan TESTER Aranıyor.[Windows XP]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

Arkadaşlar bu günlerde boştayım bari bu programın yeni versiyonunu yapayım[DAHA başlamadım ama başlayayım] . Şimdi isteğim şu bana makinasında DeepFreeze yüklü(genellikle internet cafelerde kurulu olanlardan) bir tester lazım msn adresim :dr.kill@manyakpc.com .
    DeepFreeze Killing sistem çok önemli her cafede DeepFreeze var.

Antalya daki internet cafelerin a.k .  :D

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MitNickKevin
    MitNickKevin's avatar
    Erkek
    internet cafe olmadan olmazmı, kur bilgisayarına freeze programını kendi testlerini o şekilde yap daha sonrada internet cafelere geçersin...

Bilgi ceza, Bilgi suç ve Taşımak ağır. Unutmak ise öğrenmekten daha çok zaman alır...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

Hocam onu bende düşündüm ama benim makinada bi bok var anlamadım gitti en son deepfreeze yüklediğimde mavi ekran hatası  aldım windows göçtü sonra format atmak zorunda kaldım . Ondan sonra bir kere daha denedim gene windows çöktü :(. ARtık kurmayacam dedim . Şimdide çökerse ayvayı yerim
    Delphi 2005 :(

Delphi 7 :(

Steam :(

Programlarım :(

Projelerim :(

Extra Oyunlarım :( :)

Çok korkuyorum ama işte :( :( :(

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
Toplam Hit: 2087 Toplam Mesaj: 3