MMS İle Video Göndermek?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    phoneix
    phoneix's avatar
    Erkek

Şimdi arkadaşlar mms ile 9.0 mb boyutunda bir video göndermek istiyorum ancak Vodafone hattım maksimum 600 kb gönderebileceğimi gösteriyor.Bu videoyu telden tele veya web ten tele farketmez nasıl gönderebilirim.Yada diğer operatörler yüksek boyutlu videolara(600 kb ye göre yüksek) izin veriyorlar mı ? Konu hakında bilgi sahibi olan var mı acaba.Şimdiden eyvallahh

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek

bildigim kadariyla hayir. o boyut kistasi standart haci.

az insan çok huzur.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

en uyuz olduğum şey mms diye bir teknoloji yapıyorsun 3g koyuyorsun son sistem telefonlar çıkarıyorsun

1mb video bile gönderemiyorsun ne saçma iştir ya

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SUPERBICO
    SUPERBICO's avatar
    Erkek
    haci adsl var ne gerek mmse ki
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    phoneix
    phoneix's avatar
    Erkek

SUPERBICO bunu yazdı:
    -----------------------------
    haci adsl var ne gerek mmse ki
    -----------------------------
    Ne alaka kardeş? Anlayamadım gerçekten Adsl ile mms arasında nasıl bağlantı kurdun.

Kız arkadaşıma video gönderecektim doğum gününe özel mms ile olmadı.
    Şimdi olanı söyliyeyim gece 12 de kutlayacaktım

Ne olacak mail atıcam kız indiricekte bakacakta cafede.Özeli mi kaldı al burada da söyledim.

Teknoloji hayatımızı daha özel kılmak için değil mi peki bu mms teknolojisi yıllardır 600 kb lık bir gelişim mi gösterdi.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

wallaha en fazla şu olur kız arkadaşına kontör yüklersin videoyuda internete yüklersin kız arkadaşın telden girip videoyu izler

yoksa mms teknolojisi neden gelişmedi vs diye tatava yapmanın manası yok durum standardı bu

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    phoneix
    phoneix's avatar
    Erkek

Tatava ne demek kardeş.Sanırım şu an senin yaptığın yorum gibi birşey.Neyse ben olaydaki sıkıntıyı anlattım.Anlayan anlamış zaten.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    phoneix
    phoneix's avatar
    Erkek

Tatava ne demek kardeş.Sanırım şu an senin yaptığın yorum gibi birşey.Neyse ben olaydaki sıkıntıyı anlattım.Anlayan anlamış zaten.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yns_berk
    yns_berk's avatar
    Erkek
    kizin tel mms destekliyorsa internete de girebiliyor demektir. Örnegin videoyu youtube.a falan yükle ona linki yolla, bazı telefonlar acıyor, mesela benim tel. normal kendi standart tarayıcısı ile youtube falan açmıyor ama opera mini mobile yükledim heryeri acıyor artık. Kontoru falan da ayarlasın artık ne kadarsa, bir baska secenek yine net yoluyla eposta yollamak bazı telefonlar eposta menülü ya ordan izleyebilir. Kendim sürekli yaptığım icin basit anlatım oldu ama operayı yuklesin sonra sende biryere upload et videoyu, bu is bitsin

...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Carlsaganandcat
    Carlsaganandcat's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Bakma müridlere sağda solda fırça yiyen koşup burada başka müridden acısını çıkarmaya yer arıyor

yok kardeşim bende vakti zamanında çok aradım ama olmuyor,

büyük boyutlu mms gönderilemiyor zannımca sms gibi hiç gerekçesi olmadan bi adamın belirlediği bir boyut standardı var.

görüntülü arama sesliyle aynı ücret görüntülü ara olayı kur- yaz organize et- adam topla- canlı canlı video izlettir, derim

9200 feetde alınan ilk nefes...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    phoneix
    phoneix's avatar
    Erkek

Eyvallah beyler

Toplam Hit: 2999 Toplam Mesaj: 11