Mng Kargo Kayıp Eşya

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    insidae
    insidae's avatar
    Erkek

Selamlar mng kargo ile gönderdiğim bir valizin içinden 200 liralık ürünüm çalınmış valizi açtığımda herşey yerindeydi ama ürün yoktu, ne gibi yaptırımlar yapabilirim valizin içindeki bir ürün yani, tanzim şartlarına baktım pek sonuçlanmamış, bu boktan firmayı mecbur kullanmak zorunda kaldım zaten satıldıktan sonra boka sardılar iyice..

şube ile görüştüm ve şikayetvara konu açtım araştırma yapılıyor falan dediler bir bok çıkacağını sanmıyorumda başka ne gibi yaptırımlar yapılabilir veya mng kargoda çalışan varmıdır antalya aktarmada kayboldu belki yardımcı olabilirler.

teşekkürler

Bir güldün yar sen, hep elime batan.Seni dalından kopardım, kandoldu avuçlarım..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JuMaN
    JuMaN's avatar
    Erkek

Tutanak ile açtırsaydın daha iyi olurdu ama insan da valizin içinden kaybolacağını bilmiyor  

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

valizi dümdük mü yolladın hocam? fermuarlara  kilit vurmadan kutulamadan sarıp sarmalamadan düm düz yolladın mı? 

next next next install
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    insidae
    insidae's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı

valizi dümdük mü yolladın hocam? fermuarlara  kilit vurmadan kutulamadan sarıp sarmalamadan düm düz yolladın mı? 

kilit vurmayı unuttum hocam evet düz attım hocam öncedende atmıstım hiç olmamıstı 6-7. gönderişim falan

Bir güldün yar sen, hep elime batan.Seni dalından kopardım, kandoldu avuçlarım..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WitchKing
    WitchKing's avatar
    Erkek

Mng kadar dandik bir kargo firması daha yok sanırım , bu zamana kadar bir çoğuyla çalıştım performansları şubeden şubeye farklılık gösterse de genel anlamda mng kadar rezaletini görmedim , beni o kadar çok mağdur ettiler ki anlatamam imkanınız varsa bunlarla kesinlikle çalışmayın. 

Geçmiş olsun hocam ,  umarım ürününüz bulunur.  

Güzelleş be oğlum, şimdilik ölümüne kadar hayattasın..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pirefosyönel Üye
    Queltos
    Queltos's avatar
    Erkek
    insidae bunu yazdı
    ilteris bunu yazdı

kilit vurmayı unuttum hocam evet düz attım hocam öncedende atmıstım hiç olmamıstı 6-7. gönderişim falan

Yani hakkaten bravo.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ANNE
    irwa
    irwa's avatar
    Dişi

Bu aşamada hak iddia etmeniz maalesef çok zor. Bavulu teslim ettikleri anda yerinde kontrol ederek teslim almadıysanız geçmiş olsun

dewdim dewrildim geldim
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek
    irwa bunu yazdı

Bu aşamada hak iddia etmeniz maalesef çok zor. Bavulu teslim ettikleri anda yerinde kontrol ederek teslim almadıysanız geçmiş olsun

kargo elamanın yanında kontrol edilmesi icin kargo ilk verilirken icinde bunlar bunlar var diyerek bildirim yapılması gerekiyordu. 

en bastan bildirim yapılmadıysa zaten daha sonradan hic bir hak iddaa edemiyor.

az insan çok huzur.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    insidae
    insidae's avatar
    Erkek

evet belirttiğiniz gibiymiş neyse yapacak birşey yok artık ben yinede üst taraftan 1-2 kişiye ulaşıp bilgilendirdim bu aktarmayı aradılar rahatsız etsinler de bir kurt düşsün içlerine bizden sonrakiler belki etkilenmez.

teşekkürler

Toplam Hit: 1537 Toplam Mesaj: 9
mng kargo mng kargo rezillik mng kargo kayıp