folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Mobile Legends İçin Oyun Arkadaşı

Mobile Legends İçin Oyun Arkadaşı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

Riot games çok geç kaldı LoL ün mobile versiyonu için bizde bu oyuna başladık sonradan denedim orjinalini ama ısınamadım neyse yaklaşık 5senedir oynuyordum düzenli takım arkadaşları olmadığı için mistik lige bi ulaşamadım gitti ayar olmaya başladım artık varsa sıralı da takım arkadaşı arayan nikim aynı ekleyebilir.

Not: Mainim Odet çoğu kişi işe yaramaz sanıyor bu kahramani ama ben öyle düşünmüyorum ultisi ile defalarca manyak attım normal düzeyde bi estes ya da iyi bi tigreal olunca takımda genelde oyunu ben taşırım. Mistik lige çıktıktan sonra diğer kahramanlarda da uzmanlasmayi düşünüyorum çoğunu orta düzeyde oynuyordum tanklarda kötüyüm bi tek bi de assasinlerde

Troubles'll come & they'll pass
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SüperSperm.
    evsiz
    evsiz's avatar
    Erkek

Odet işe yaramaz diyen net vurduruyordur. Estes de istanbul birinciliğim vardı ama artık oynayamiyorum internete erişimin bazen 35-40 gün olmuyor :D Sana kolay gelsin kanser olmaya devam :)

Bazı İnsanLar AnıLarıyLa AnıLıR Bazı İnsanLar AnaLarıyLa...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

5'li olalım ben de oynarım 

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Atakan
    Atakan's avatar
    Erkek
    KotomineKirei bunu yazdı

kazandığı savaş yok arkadaşlar almayın.

Çılgın şeyh Müritleri coşturuyor...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kartalenes
    kartalenes's avatar
    Erkek

Ben ilk çıktığından beri oynuyordum ama rise of kingdom belasına tutuldum :) 

Şimdi paslanmışımdır sizin maçlarıda sabote etmeyeyim kulüp atabiliriz ama 

Olduğu kadar , Olmadığı kader ...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek
    Atakan bunu yazdı
    KotomineKirei bunu yazdı

kazandığı savaş yok arkadaşlar almayın.

ya bi siktir amk :D 

kıskanıyor arkadaşlar. Kendisi kolsuz

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek
    Nikoteen bunu yazdı

Riot games çok geç kaldı LoL ün mobile versiyonu için bizde bu oyuna başladık sonradan denedim orjinalini ama ısınamadım neyse yaklaşık 5senedir oynuyordum düzenli takım arkadaşları olmadığı için mistik lige bi ulaşamadım gitti ayar olmaya başladım artık varsa sıralı da takım arkadaşı arayan nikim aynı ekleyebilir.

Not: Mainim Odet çoğu kişi işe yaramaz sanıyor bu kahramani ama ben öyle düşünmüyorum ultisi ile defalarca manyak attım normal düzeyde bi estes ya da iyi bi tigreal olunca takımda genelde oyunu ben taşırım. Mistik lige çıktıktan sonra diğer kahramanlarda da uzmanlasmayi düşünüyorum çoğunu orta düzeyde oynuyordum tanklarda kötüyüm bi tek bi de assasinlerde

Oyun rakip oldurme oyunu degil hocam, kulelerini yikip base'lerini patlatman gerekiyor.

Savaslara dahil olmadan farmini yap, objektifleri topla (orman, ejder vs.) ve split yap surekli, kulelerini yikmaya calis.

not: arena of valor oynan varsa oynayabiliriz.

end tarafından 12/Ara/21 06:29 tarihinde düzenlenmiştir

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
Toplam Hit: 737 Toplam Mesaj: 7
oyun lol mobile legends mvp