Modem Arayüzüne Erişim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ehveniser
    ehveniser's avatar
    Erkek

arkadaslar merhaba.dershanedeki wireless modemin arayuzune eriştim.cihaz airties.

bu,dershane icin bir güvenlik açığı mıdır ? kotu niyetli biri ne tarz zararlar verebilir ?

bu sayede bilgisayarlara erişmek mümkün olur mu ? kısacası arayüzüne erisebildiginiz ve herseyini gordugunuz bir airties modem arayüzünde kotu niyetli biri ne yapabilir ? 

Koca hestiy aya bedenem ?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

modemin arayüzüne yüz görümlüğü takabilirsin.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hsyN
    hsyN's avatar
    Erkek

ben dersanedekine girip herkesi banlamıştım, tabi bilgisayarlar hariç, sonra mis gibi kullanmıştım. sonra da yanlışlıkla kendimi banladım kşlajsd

test 1 2
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ehveniser
    ehveniser's avatar
    Erkek

Niyetim kotu degil eger sikinti yaratacak birseyse uyaracagim

Koca hestiy aya bedenem ?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    ehveniser bunu yazdı

kötü olsa ne olacak alt tarafı sikindirik bir dershane. ne yapabilirsin internet bağlantısını keser geri getirirsin, deli olurlar. yada mac adreslerinden dershane pclerine erişim engeli koyarsın, biri internete girerken diğeri giremez saatlerce uğraşırlar salak gibi, modemde bir fırlamanın takıldığını akıl edemezler. veya uygulama yasağı koyabilirsin yada site yasağı senin zevkine kalmış. başka şeyler de yapılır da dershaneyle kim uğraşır ya

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    RETRET bunu yazdı
    ehveniser bunu yazdı

kötü olsa ne olacak alt tarafı sikindirik bir dershane. ne yapabilirsin internet bağlantısını keser geri getirirsin, deli olurlar. yada mac adreslerinden dershane pclerine erişim engeli koyarsın, biri internete girerken diğeri giremez saatlerce uğraşırlar salak gibi, modemde bir fırlamanın takıldığını akıl edemezler. veya uygulama yasağı koyabilirsin yada site yasağı senin zevkine kalmış. başka şeyler de yapılır da dershaneyle kim uğraşır ya

ciscoyla bağlanıp hackle

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
Toplam Hit: 1914 Toplam Mesaj: 6