folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Güvenliğine Giriş
linefolder Modem Ayarlarına Girmek İçin Şifre

Modem Ayarlarına Girmek İçin Şifre

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    forcarbon
    forcarbon's avatar
    Erkek

Pikatel Airmax-101 model  modem var ama şifresini bilmiyorum, şifresi standart modem şifresi değil değiştirilmiş bi şifre. interneti ortak olarak kullanıyoruz ve modem bana ait değil, modemin ayarlarına girmem lazım , ama şifre değiştirilmiş , modeme res atamam , gidip adamada soramam bi iddia meselesi haline geldi yardımlarınızı bekliyorum :?

liseliyim ben , Tanrı,güneşi her gün yeniden doğurarak,bizi mutsuz kılan her şeyi değiştirmemiz için zaman tanıyor bize.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek

yapabileceğin bişey yok hacım.

ESKİ NİCKİM "HAYALETKURT"TUR....................... WE TANRI TÜRK"Ü YARATTI. ZAFERLER KAZANIP YEDİ CİHANA NAM SALSIN DİYE...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Coiner
    Coiner's avatar
    Erkek

hayaletkurt bunu yazdı:
    -----------------------------

yapabileceğin bişey yok hacım.

-----------------------------

format şart.

www.fenomenevi.com | Sosyal medyanın her mecrasında 6 yıldır kesintisiz olarak müşterilerimize destek vermekteyiz. Amacımız müşteri deneyimini en üstte tutmak ve hizmetlerimize 24 saat devam edebilmek. Fenomenevi.com adresinden 7/24 kesintisiz olarak sipariş verebilirsiniz...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    byercie
    byercie's avatar
    Erkek

modeme format atmaktan baska hic bi secenegin yok.

panelde kullanıcı adı = admin

parola         = password olarak denedin mi

-
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    forcarbon
    forcarbon's avatar
    Erkek

adam modem panelinden facebook ve diğer girmek istediğim siteleri kapatmış sıkıyosa aç bunları dedi , adamın dükkanında modem ninjalık yapıp res atamam belki çaycıya veya o dükkana uğrayan bi arkadaşıma yaptırtabilirim :D

liseliyim ben , Tanrı,güneşi her gün yeniden doğurarak,bizi mutsuz kılan her şeyi değiştirmemiz için zaman tanıyor bize.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tahref156
    tahref156's avatar
    Erkek

modem şifresini öğrenme imkanı yokmu hakkaten.  Bende benim komşunun kini öğrenmeliyim modemi birlikte kullanıyoz adam askerde gelde ara modemin şifresini iste. Normalde kırılmaz mı bu pek anlamam da :D

▒▒▒▒▒▒▓ ▒▒▒▒▒▒▒▓ ▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓ ▒▓▓▓▓▓▓░░░▓ ▒▓░░░░▓░░░░▓ ▓░░░░░░▓░▓░▓ ▓░░░░░░▓░░░▓ ▓░░▓░░░▓▓▓▓ ▒▓░░░░▓▒▒▒▒▓ ▒▒▓▓▓▓▒▒▒▒▒▓ ▒▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓▓ ▒▒▒▒▒▓▓▓▒▒▒▒▓ ▒▒▒▒▓▒▒▒▒▒▒▒▒▓ ▒▒▒▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓ ▒▒▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓ ▒▓▒▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓ ▒▓▒▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓ ▒▓▒▒▒▒▒▒▒▓ ▒▒▓▒▒▒▒▒▓
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Anakroniq
    Anakroniq's avatar
    Erkek

varsa bana da lazım böyle birşey yok mu hiç bir yolu yoksa nasıl olsa resetleniyor diye uğraşılmamış mı çok zor değildir herhalde uğraşılsa.

Aşk hiçbir zaman söylenemeyen, söylenemediği için BÜYÜK olan, sevgilinin adını dile düşürmemek için sevginin adını anmayan ve sevginin adını anmadan kendi dünyasında onu çoğaltan bi' duygudur...
Toplam Hit: 3007 Toplam Mesaj: 7