folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Modem Garanti Belgesi

Modem Garanti Belgesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhyak
    manhyak's avatar
    Erkek
    Arkadaşlar benim modem bozuldu garantiye göndermek için aldığım yere gittim ordaki görewli modemi aldı serial numarasının yırtıldığını görünce garantiye göndeririz ama büyük ihtimal yapmadan geri gönderirler dedi ama ben genede gönderttim 2 hafta sonra yapılmamış bi halde geri geldi sorun arkadaki serial miş madem garantisi arkadaki serial den belli oluyor beni hiç uyarmadılar dikkat edin falan die bide modemle birlikte çıkan garanti belgesi ne işe yarıyor ne yapmam gerek ?_? şimdi tekrar gönderttim ücretli yapcaklarmıs :S
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Faturan varmi elinde ? Faturan varsa ,urunun garantiden tamir edilmeden gelirse ,bagli bulundugun bolgenin kaymakamligina gidip "tuketici haklari hakem heyetine" basvur ,durumu anlat adamlar dumanini attirir ,istersen parani iade alirsin istersen birebir urun degisimi...haklarinizi aramayi bilin hacilar ...dedigim gibi bagli bulundugun kaymakamlikta "tuketici haklari hakem heyeti" ne basvurman yeterli olur.

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ByNiko
    ByNiko's avatar
    Erkek
    Benimde Evde modemim bozulmu zırt pırt düşüyor a.q garantiye gitti bir şey yok diye geri geldi bir mok anlamadım bu i$den. madem modem sağlam o zamn nedn girmiyor dedim bilmiyorum dedi mecbur 60 70 ytL bayılıp yeni modem alacaz.

Serefsizlerin serefsizce yasadigi bu dünyada Sende serefsizce Yasiyorsan ADiLiGiNE boncuk takta NAZAR DEGMESiN!!..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Hocam, faturası varsa elinde

sike sike alacaklar başka çareleri yok

Yoksa direk tüketici haklarına gidiosun..

2. Arkadaş, arıza servisinde hattan düştüğüne bakmazlar, aleti telefon hattına takarlar, hat alırlar, 5 dakka beklerler çalışıomu? yolla..

Bitmiştir...

Yapacağın şey 3 kere garantiye yolicaksın sonrada üründen yararlanamadım die deiştireceksin...

Tabi bu ortalama 2.5 ay sürer :)

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
Toplam Hit: 1017 Toplam Mesaj: 4