folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Modem İnternet Işığı Yanmıyor

Modem İnternet Işığı Yanmıyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zalimcocuq
    Zalimcocuq's avatar
    Erkek

Arkadaşlar internet hattını eve yeni taşıdık Modemi kurdum tüm ışıklar yanıyor fakat internet ışığı yanmıyor TTNET'ten teknik servis geldi Modem 16 mbit'i kaldırmıyor değiştir dedi m. hizmetlerini aradım birkaç deneme yapıp Modemde problem yok hat geliyo fakat IP almıyo dedi reset attık modemin kendi CD'siyle tekrar kurulum yaptık sonuç aynı dün yeni bi modem aldım yine aynı hala IP alamıyoruz Tekrar gelecelşer TTNET'ten ama  henüz beklerken bide size danışıyım dedim İZne gelmiştim yarın izin bitiyor, geri dönücem birliğe o yüzden bugün çözmek istiyorum problemi bilgi sahiplerinden destek bekliyorum şimdiden teşekkürler

http://tahribat.com/Forum-Djarum-Geldi-191190/
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amd-x
    Amd-x's avatar
    Erkek

hocam oncelikle selamlar,

sanırım 16mbps' için santralden uzaksınız, ip vermemesinin sebebi portlarınız değiştirilecek.. ilçedemi oturuyorsunuz?

ttnet'e üye olun, size özel hazırlanmış bir destek sayfası var bu sayfada modem ile ilgili web üzerinden bir cok değişiklik yapabilmekle beraber, destek bölümü de mevcut.

sorunu anlatıp ivedi bir şekilde çözülmesi için mail atabilirsiniz.

öncelikle tavsiyem, sorunu tam belirleyin.. sorunu anlatırken olan durumları anlatın.. karşı tarafı iyi bilgilendirin.

bu arada simdiden hayırlı teskereler.

Amd-x tarafından 13/Şub/15 12:25 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zalimcocuq
    Zalimcocuq's avatar
    Erkek
    Amd-x bunu yazdı

hocam oncelikle selamlar,

sanırım 16mbps' için santralden uzaksınız, ip vermemesinin sebebi portlarınız değiştirilecek.. ilçedemi oturuyorsunuz?

ttnet'e üye olun, size özel hazırlanmış bir destek sayfası var bu sayfada modem ile ilgili web üzerinden bir cok değişiklik yapabilmekle beraber, destek bölümü de mevcut.

sorunu anlatıp ivedi bir şekilde çözülmesi için mail atabilirsiniz.

öncelikle tavsiyem, sorunu tam belirleyin.. sorunu anlatırken olan durumları anlatın.. karşı tarafı iyi bilgilendirin.

bu arada simdiden hayırlı teskereler.

Teşekkürler sağolun hemen uygulamaya geçiyorum

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    obie
    obie's avatar
    Erkek

Herhangi bir sorun olmayabilir.Nakil işlemi 2 hafta kadar sürebiliyor.

Anlayana sivrisinek saz,anlamayana sazı soksan az...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

adamlar geldi mi ? gelmediyseler profilden ara çözeyim sorunu. uğraşır durursun sonra.

sonucu ve çözümüde bıuraya yazarız. şimdi anlatması 6 saat sürer.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dreamth
    dreamth's avatar
    Erkek

Böyle bi şey olur mu yaa :) Aynı sorun bende de var. Konu açayım diyordum, üşengeçlikten açamadım bi türlü. Çok pis takipteyim :) Benim de nakil işlemim gerçekleşti. Eve geldiler. Sms mesajı da attılar "Nakil işleminiz başarı ile gerçekleştirilmiştir." diye. Ama adsl ışığı yanmıyor.

Aradım ttnet'i salak bi kızla görüştüm. Arıza kaydı oluşturdu. Hiç tatmin etmedi anlattıkları. "Size geri dönüş yaptığımızda kiminle görüşeceğiz?" diye bi soru sordu 5 dakika düşündüm, cevap veremedim. Bu kızdan çözüm bekliyorum :) 

Kendimizin yapabileceği birşey var mı? Yoksa bekleyecek miyiz?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zalimcocuq
    Zalimcocuq's avatar
    Erkek
    zalimadam bunu yazdı

adamlar geldi mi ? gelmediyseler profilden ara çözeyim sorunu. uğraşır durursun sonra.

sonucu ve çözümüde bıuraya yazarız. şimdi anlatması 6 saat sürer.

gelip modemi değiş dediler zaten tanıyom onları bu işlerden anlamıyolar tek bildikleri kabloları bağlamak sıkıntı çıktımı ya kabloyu ya modemi bahane ediyolar eski adresimdede bunlar gelmişti bi bok yapamamıslardı farklı sorunla ilgili yine kendim uğraşmıştım 3 gündür arıza kaydını acil koduyla açtılar ama ne gelen var ne giden modem de değiştirdim ama internet ışığı hala yanmıyor

Toplam Hit: 1312 Toplam Mesaj: 7