Modem Tavsiye

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ehveniser
    ehveniser's avatar
    Erkek
    arkadaşlar merhaba,6 yıldır thomson speedtouch 330 kullanıyorum,ama modem artık günde en az 3 kere kesilmeye yol açmaya başladı.pek de fazla takip etmemiştim modemleri. şimdi bana önerebileceğiniz,maksimum 150 lira, telefonumla bağlanabileceğim, yüksek hızlı,aynı anda gerekirse hem laptop hem masaüstü pc hem de telefondan bağlanabileceğim, hızı sağlam, sorun çıkartmayan sinyal gücü kuvvetli,yani en az bi 5-10 metre mesafesi olan, sürekli bağlantı sağlayan,yani benim şimdiki modem dial-up tarzında,illa ki masaüstü yazılımından tıklayarak aktif ediliyor,bunun gibi değil de açılır açılmaz internete bağlanan bişey istiyorum. wireless modem olması şart. teşekkür ederim.

Koca hestiy aya bedenem ?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serrdarr13
    serrdarr13's avatar
    Erkek

aztech

http://wallpapers-earth.blogspot.com/
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ehveniser
    ehveniser's avatar
    Erkek
    http://www.hepsiburada.com/Liste/tp-link-td-w8901g-4-port-54-mbps-kablosuz-adsl2-modem/ProductDetails.aspx?productId=bd999565&categoryId=3009801#Yorumlar buna ne dersiniz ?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bidon
    bidon's avatar
    Erkek

hocam adsl kullanıyorsun değil mi? ben airties kullanıyorum senelerdir. dediklerinin hepsinide yapıyorum ve gece gündüz açık. bazen bi ip ye bir ay çöktüğüm oluyor. bu markayı beğenenide var beğenmeyenide orasını bilmiyorum ama ben memnunum diyebilirim. fiyatlarıda aman aman değildir.

edit: fiyatlara şimdi baktım senin sınırlarına yakınmış birşey diyemiyorum. 

Because none of us are as cruel as all of us.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ehveniser
    ehveniser's avatar
    Erkek
    hocam airties ben de duydum fakat biraz yüksek kalıyor evet,sanırım 100 lira koparabilirim,maksimum dedim 150 lira için ama bu o civar en yüksek anlamında,hani 70-80 lira arası ideal demek :)

Toplam Hit: 1039 Toplam Mesaj: 5