folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Modemimi Kaybettim Türksat 1500 Lira İstiyor

Modemimi Kaybettim Türksat 1500 Lira İstiyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    my4
    my4's avatar
    Erkek

Hocalar selam, modemi kaybettim netimi kapattırcam. Kapattırırken verdikleri modemi istiyorlar yoksa duj 1500 diyorlar. Bu modem kayboldu , modeli infinity böyle uzay mekiği gibi birşey , şimdi ben netten bir infinity modem alsam bunlara kendi modemimmiş gibi versem sıkıntı olur mu 1500 lira çok para hocalar

my4 tarafından 11/Kas/21 15:43 tarihinde düzenlenmiştir

daha iyi bir dünya için ne yapıyorsun?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Modemin seri numarasına bakarlarsa patlarsın. Ayrıca sitede 750 TL diyor ?

https://www.turksatkablo.com.tr/Cihazlar#:~:text=Teslim%20edilmemesi%20durumunda%20cihaz%20bedeli,Kart%2060%20TL)%20faturaya%20yans%C4%B1t%C4%B1lacakt%C4%B1r.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    my4
    my4's avatar
    Erkek

Harbi 750 ymiş bir bakayım hocam 750 vercez artık ben daha pahalı hatırlıyordum niye acaba

daha iyi bir dünya için ne yapıyorsun?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antichrist
    antichrist's avatar
    Erkek

Türksat'ta sistemde modemin aitliği stoklarda seri numarası ve mac adresi üzerinden kayıtlı tutuluyor. Başka modemi senden düşemeyecekleri için miktar faturaya mutlaka eklenir.

~
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Bunlarda para göz olmuş 2018 başlarında ben kullanmaya başladığımda 2 sene taahhüte modem ayda 1 TL, TV kutusu 2 TL'ydi. Yani 2 senede 72 lira ödeyince ikiside ömür boyu sizin oluyordu. Sonradan kiralama yöntemine geçtiler.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

ya komşunun modemiyle karışmış falan de letgoda 50 60 liraya modem satılıyor aynı model yemezlersee bakarsın duruma

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    essan
    essan's avatar
    Erkek
    yunusdogan bunu yazdı

ya komşunun modemiyle karışmış falan de letgoda 50 60 liraya modem satılıyor aynı model yemezlersee bakarsın duruma

yemezler onu modemin seri numarası var sistemde kayıtlı ve abone üzerine zimmetlidir. Bir şekilde indirimli anlaşmaya baksın yoksa direkt icraya verirler. Super online da aynı şekilde yapıyor modemi geri vermezlerse direkt avukata icraya veriyorlar.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeg392
    zeg392's avatar
    Erkek

Zamanında superonline modemi kırmıştım sinirden. İptal etirdiğimde modemi istediler bende ikinci el aynı modemden almıştım. Seri numarasına bakmadan aldılar şans belki bakmazlar.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Türksat'ta modemin seri no ve MAC numarasını müşteri hizmetleri uzaktan görebiliyor. Telekom'daki gibi istediğim modemi takayım internete gireyim olmuyor. Modemi değiştirirseniz müşteri hizmetlerini arayıp MAC no bilgisini vermeniz lazım. Onlar sisteme girdikten sonra size sinyal gelmeye başlıyor.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

Ne biçim modem miş arkadaş kiralama geri alma tırtıklamayı çözmüş ler 2010 yılından beri eski bir modem ile gül gibi geçiniyoruz.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
Toplam Hit: 942 Toplam Mesaj: 10
i̇nfinity