Modemle Başım Derte

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yalcoo
    Yalcoo's avatar
    Erkek
    ya arkadaşlar benim modemimdeki sorunu ne ben anlayabildim nede bilgisayarı aldığım yerdeki adamlar. şimdi anlatayım size;

-modem e kabloyu takıyorum(bilgisayar kapalı)
    -şu an telefonda sorun yok
    -taki bilgisayarı açıp 1,2 dk bekleyene kadar önce hat meşgule düşüyo 10 sn sonra değişik bir bip sesine düşüyo kobloyu modemden çıkarınca normal hat düzeliyo ...

help me..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Imhotep
    Imhotep's avatar
    Erkek
    yaw bence hic kasma kendine git bi modem al 2. el zati ucuz nolcak yani bnm ki brz kolay cozum ama olsun...

www.hackteamturkey.com CominG SooN...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabus
    kabus's avatar
    Erkek
    Ayni konudan 2 tane acmamaniz dilegimle
    oteki basligi siliyorum..

Laaaaaan.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kahkaha_100
    kahkaha_100's avatar
    Erkek
    kullandığın internet hattı acılmamış olabilir benim daha önce başıma gelmişti eger kullandığın internet hattı ttnet ise bu doğaldır çunku hiç bir işe yaramıyor bozuk bir hat

NasıL Biriydi? Küçük Bir Çocuktu YaLnızdı... GüLmezdi, GüLse öLürdü..! Görmezdi, Görse öLürdü..! Uyumazdı, Uyusa öLürdü..! Sevmezdi, Sevdi... Ve öLdü..!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NovalgiN
    NovalgiN's avatar
    Erkek
    Modemleeee başımmm dertteeeee,
    Ne yapsam bilmiyooooruuuuumm.
    Pc den bir parçasınnnnnnn,
    Söküppp atamıyorrrrrummmmmmm.

Yağmur dindi, yağmura inandık.|www.birboluiki.net
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CHaRMaNDeR
    CHaRMaNDeR's avatar
    Erkek
    Bak bendede aynısı olmuştu gecen sene.

YEni driver falan aradım ama yemedi bilgisayar.

Sonra açtım bilgisayarın kasasının içini, modemşin bulunduğu PCI slotunu değiştirdim. şimdi çalışıyor!

Düşünüyorum, o halde varım.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LYCRa
    LYCRa's avatar
    Erkek
    Çakışma olabilir belki.. Veya da driverlar güç kaynağının aralıklarını yanlış belirtiyodur..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    İrq ların Çakışıyo eğer işten anlıyosan irqları biosa ver oradan ayarla yoksa pci slotunu yanı modemin takılı olduğu slotu değiştir sorun ortadan kalkar bide dikkat et eğer boş yer varsa moemin bi altındaki slotta boş kalsın sorun hallolur....

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CoLDeST
    CoLDeST's avatar
    Erkek
    Muhtemelen sistem aşıldıktan bir süre sonra modem hattı açıyor ve hattın bir süre açık kaldığında gelen gıcık ses gelmeye başlıyor. (Olmaya da bilir)
    İşletim sistemini güvenli mod'da aç bi de orda bak bakalım aynı sorun olacak mı. Eğer aynı sorun olursa sorun modem'dedir, eğer sorun güvenli mod'da tekrarlamazsa sorun kurulu bir programdadır.
    Ama büyük ihtimalle sorun modemde.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    irem27
    irem27's avatar
    Dişi

aradan epey zaman gecmis ne oldu hic yazmamissiniz bende merak ettim sorunu halledebildinizmi

There was an irem come unto the earth,born in the holy land of Pennsylvania,raised in the mystical east of Allentown.She believed she had the power to help herself and all mankind,so that others saw her power and came to her to be healed of their troubles and their many diseases.
Toplam Hit: 2361 Toplam Mesaj: 10