folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilgisayarla İlgili Diğer Konular
linefolder Monitör Arızası - Tamir İçin Yardım

Monitör Arızası - Tamir İçin Yardım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SquarT
    SquarT's avatar
    Erkek

merhaba hocalar bilgisayarları sattıktan sonra elimde 2 adet sorunlu monitör kaldı. bir tanesinde mürekkep dağılmış gibi bir durum var çizgi şeklinde altta fotoğrafını paylaşıyorum.

bir diğeri ise açtığımda anlık görüntü geliyor ve hemen gidiyor sonrası karanlık..  (ne olduğunu anlayamadım)

bunları tamire götürebileceğim tanıdık bildik bir yer var mıdır? istanbulda bakırköy civarlarına kendim götürebilirim. Tanıdığınız bildiğiniz biri olursa çok sevinirim.

bu aşağıdaki mürekkep dağılmasına benzer monitör için tamire değmez derseniz aparat takıp tv yapayım diyorum 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhorror
    blackhorror's avatar
    Erkek
    SquarT bunu yazdı

merhaba hocalar bilgisayarları sattıktan sonra elimde 2 adet sorunlu monitör kaldı. bir tanesinde mürekkep dağılmış gibi bir durum var çizgi şeklinde altta fotoğrafını paylaşıyorum.

bir diğeri ise açtığımda anlık görüntü geliyor ve hemen gidiyor sonrası karanlık..  (ne olduğunu anlayamadım)

bunları tamire götürebileceğim tanıdık bildik bir yer var mıdır? istanbulda bakırköy civarlarına kendim götürebilirim. Tanıdığınız bildiğiniz biri olursa çok sevinirim.

bu aşağıdaki mürekkep dağılmasına benzer monitör için tamire değmez derseniz aparat takıp tv yapayım diyorum 

hocam alttaki monitor için boşuna paranı dokme yaptırmaya degmez

salla gitsin ölecez zaten :D
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SquarT
    SquarT's avatar
    Erkek

teşekkür ettim hocam diğer monitör için ne yapabiliriz

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhorror
    blackhorror's avatar
    Erkek
    SquarT bunu yazdı

hocam power kablosunda bir sıkıntı varmı yoksa anlık goruntu gıdıp gelıyormu ?

salla gitsin ölecez zaten :D
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SquarT
    SquarT's avatar
    Erkek
    blackhorror bunu yazdı
    SquarT bunu yazdı

değişik kabloyla da denedim monitörü açtığımda görüntü geliyor gibi oluyor saniye geçmeden siyah görüntüde kalıyor muhtemelen bir yerlerde bi temassızlık gibi bir durum olabilir 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Deleted001
    Deleted001's avatar
    Erkek
    SquarT bunu yazdı
    blackhorror bunu yazdı
    SquarT bunu yazdı

değişik kabloyla da denedim monitörü açtığımda görüntü geliyor gibi oluyor saniye geçmeden siyah görüntüde kalıyor muhtemelen bir yerlerde bi temassızlık gibi bir durum olabilir 

Bu dediğin tamiri hakediyor ama baştakini ben TV olarak bile kullanmazdım hocam.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SquarT
    SquarT's avatar
    Erkek
    yalinyalniz bunu yazdı
    SquarT bunu yazdı
    blackhorror bunu yazdı
    SquarT bunu yazdı

Bu dediğin tamiri hakediyor ama baştakini ben TV olarak bile kullanmazdım hocam.

hocam şu an bu fotoğraftakini kullanıyorum herkes gömüyor :D bir süre sonra dikkatini çekmiyor insanın, arkaplanı da bu lekeye benzer ayarladım daha az dikkat çekiyor

Toplam Hit: 802 Toplam Mesaj: 7
monitör tamir