Monitör Önerisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JuMaN
    JuMaN's avatar
    Erkek

Hocam bu modele yakın viewsonic vp2458 var bir incele istersen srg olayı da var. Ben kullanıyorum gayet memnunum 4 tane modu var . Renk tonları da gayet güzel incelemeni tavsiye ederim.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    affetmez
    affetmez's avatar
    Erkek
    JuMaN bunu yazdı

Hocam bu modele yakın viewsonic vp2458 var bir incele istersen srg olayı da var. Ben kullanıyorum gayet memnunum 4 tane modu var . Renk tonları da gayet güzel incelemeni tavsiye ederim.

Yüksekliğinden memnun musunuz? Dell için en üst konumda bile yetersiz kalıyor, alta kitap koyduk falan demişler. Bu tarz bir sorun var mı?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

Hocam alıyorsan 23-24 inç alma, en az 25 inç al (dell'in öyle Bi monitörünü kardeşime aldım)

Evet yükseklik pek yok ama ben monitör standı kullanıyorum. Google'da aratırsan bulabilirsin.

Benimki hama markası, biri iki kollu (iki monitör bağladım), diğeri tek kollu toplam üç monitörü öyle kullanıyorum. Gayet esnek ve şık oluyor. Ama çok da yüksek değil belki yüksekliği ayarlanabilir modelleri de vardır

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeepInside
    DeepInside's avatar
    Erkek

eğer oyun felan oynuyorsan 144 hz 1 ms öneririm.. Şuan elimde "benq xl2411" var yukaraı aşağı lift var sağa solada istediğin gibi çevirebiliyorsun görüntü kalitesi mükemmel çok memnunum öneririm.

DeepInside tarafından 16/May/20 17:26 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkinfes
    arkinfes's avatar
    Erkek

çizik

ben de almayı düşünüyorum takipteyim

arkinfes tarafından 16/May/20 18:16 tarihinde düzenlenmiştir

Do majör soylu ve açık sözlü , Do minör patetik , Re majör parlak , Re minör melankolik , Mi bemol majör soylu ve patetik , aydinlik ama soylu ve karamsar tonmu lazim ozaman; mi majör , Mi minör doğanin ilk minör tonu olmasina karsin biraz melankoliktir , Fa majör karışıktır , Fa minör hepsinden patetiktir , Fa Diyez majör iste güçtür çünkü degiştirgeçlerle asiri yuklenmistir , Si majör parlak ve oyun bozannn :))
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

Dell UltraSharp modellerine bakın, iyi monitor arıyorsanız

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
Toplam Hit: 879 Toplam Mesaj: 7
monitör