folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Monitör Tutucu/VESA Mount Önerebilir Misiniz?

Monitör Tutucu/VESA Mount Önerebilir Misiniz?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CanKirca
    CanKirca's avatar
    Erkek

Merhaba,

VESA standardını herkes biliyordur sanıyorum. VESA ile monte edilen bir cihazım var. Aynı zamanda VESA için laptop koyma tepsileri olduğunu da biliyorum.
    Başka bir kullanımım olmayacak. Yani bana iki ayrı VESA tipli cihaz monte edebileceğim bir şey önerebilir misiniz? Halihazırda laptop yeri olan ve ek bir VESA aparatı olan bir şey de işimi görür, en nihayetinde ben de laptop tepsisini ve harici cihazımı koyacağım.

Teşekkür ederim.

Twitter: @CanKirca
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sir
    sir's avatar
    Erkek

Öneri olmayacak ama bildiğim kadarı ile monitör genişliği ve ağırlığı seçmede kriter. aynı noktada benim 32" monitör (5.6kg) ve laptop koyma tepsisi olan bir mount arayışım var. 

Aman, kendini asmış yüz kiloluk bir zenci, Üstelik gece inmiş, ses gelmiyor kümesten; Ben olsam utanırım, bu ne biçim öğrenci? Hem dersini bilmiyor, hem de şişman herkesten. İyi nişan alırdı kendini asan zenci, Bira içmez ağlardı, babası değirmenci, Sizden iyi olmasın, boşanmada birinci... Çok canım sıkılıyor, kuş vuralım istersen.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CanKirca
    CanKirca's avatar
    Erkek
    sir bunu yazdı

Öneri olmayacak ama bildiğim kadarı ile monitör genişliği ve ağırlığı seçmede kriter. aynı noktada benim 32" monitör (5.6kg) ve laptop koyma tepsisi olan bir mount arayışım var. 

Abi şunu aldım, gelsin de bakayım. Amazon'da da güzel ürünler var, olmazsa değiştiririm.

Twitter: @CanKirca
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek

Ferforjeciye yaptiricam ben ya zaten cok dinamik hareketli bir şey lazim degil bana , lol

Kurtlar tasma takmaz....
Toplam Hit: 416 Toplam Mesaj: 4
monitör kol masaüstü vesa tutucu masaüstü mount