Monitörü Tv Yapmak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sansar55
    sansar55's avatar
    Erkek

tv arıza yapmıstı  cok iyi geldi  tekrar actım konuyu

https://www.tahribat.com/forum/monitoru-tv-yapmak-242410

sansar55 tarafından 28/Ağu/21 02:29 tarihinde düzenlenmiştir

- ahmet abi sen hala ölmedin mi ya? - yok yok ölmedim - e öldü demişlerdi? - yok ölmedim
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek

silerler burayı

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sansar55
    sansar55's avatar
    Erkek

- ahmet abi sen hala ölmedin mi ya? - yok yok ölmedim - e öldü demişlerdi? - yok ölmedim
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liquid
    Liquid's avatar
    Erkek

hocam onu tv ye bağlayıp çözünürlüğü monitörün açabileceği ayara getirip öyle monitöre tak. bazı uydu alıcılar otomatik ayarlıyor ancak bazıları ayarlayamıyor. bazı uydu alıcılarında ise kumanda da çözünürlük tuşu var onunla geçiş yaparak denemen lazım. Kendi evime bir tane yaptım mutfakta kullanıyorum. Annemlerin mutfağa da yaptım. Uydu alıcının biri otomatik çözünürlük ayarı yaparken diğer yapmadı dediğim gibi tv de çözünürlüğü düşürüp öyle bağladım monitöre. Tek sıkıntım uydu alıcıdan ses alırken çınlama yapıyor onun haricinde sorunsuz kullanıyoruz.

İmzalamazsam ne olcak?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sansar55
    sansar55's avatar
    Erkek
    Liquid bunu yazdı

hocam onu tv ye bağlayıp çözünürlüğü monitörün açabileceği ayara getirip öyle monitöre tak. bazı uydu alıcılar otomatik ayarlıyor ancak bazıları ayarlayamıyor. bazı uydu alıcılarında ise kumanda da çözünürlük tuşu var onunla geçiş yaparak denemen lazım. Kendi evime bir tane yaptım mutfakta kullanıyorum. Annemlerin mutfağa da yaptım. Uydu alıcının biri otomatik çözünürlük ayarı yaparken diğer yapmadı dediğim gibi tv de çözünürlüğü düşürüp öyle bağladım monitöre. Tek sıkıntım uydu alıcıdan ses alırken çınlama yapıyor onun haricinde sorunsuz kullanıyoruz.

monitorden ayari olmazmi bulamadım nerde

sansar55 tarafından 04/Eyl/21 23:34 tarihinde düzenlenmiştir

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sansar55
    sansar55's avatar
    Erkek

riciverde by source diye secenek  vardı ekran ayarında ordan buldu

Toplam Hit: 1052 Toplam Mesaj: 6
tv tv