folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Morta Kombat X: Premium Edition 1/4 Ekran Sorunu

Morta Kombat X: Premium Edition 1/4 Ekran Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek

Arkadaşlar merhaba;

Win 10 sistemime oyunu sorunsuz bir şekilde kurdum fakat oyun bu şekilde 1/4 görüntüde açılıyor. Oyun içi görüntü ayarlarına ulaşamadığım için sistemi en düşük ve en yüksek çözünürlüğe alıp oyuna girdiğimde yine aynı sorun oluşuyor. Düzeltemedim. İnternet üzerinden de buna benzer bir sorun ve çözüm bulamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.

Sistemim;

Win 10 Home 64 bit
    Asus GTX 750 Ti Ekran Kartı
    Asus Trooper H110 D3 Anakart
    128 GB SSD
    Intel i3-6100 CPU
    4 GB RAM Bellek

NaZi_ tarafından 11/Mar/18 14:10 tarihinde düzenlenmiştir

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

oyunun kurulu olduğu klasör içerisinde ayarları yapabileceğin bir exe ya da config dosyası varsa oradan değiştirebilirsin belki ? Farklı bir crack de deneyebilirsin.

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek
    KotomineKirei bunu yazdı

oyunun kurulu olduğu klasör içerisinde ayarları yapabileceğin bir exe ya da config dosyası varsa oradan değiştirebilirsin belki ? Farklı bir crack de deneyebilirsin.

Klasörün içini didik didik ettim hocam da herşey Japonca mı Çince mi ne; ayarlarının tutulduğu bir .ini filan bulamadım.

Oyunu komple silip baştan yükledim o da olmadı. Şu farklı crack olayını deneyeceğim bakalım.

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    livane
    livane's avatar
    Erkek
    NaZi_ bunu yazdı
    KotomineKirei bunu yazdı

Klasörün içini didik didik ettim hocam da herşey Japonca mı Çince mi ne; ayarlarının tutulduğu bir .ini filan bulamadım.

Oyunu komple silip baştan yükledim o da olmadı. Şu farklı crack olayını deneyeceğim bakalım.

muhtemelen cracktendir hocam. Cyrsis serisinin bir oyununda bir crackte saçma sapan hareketler oluyordu :D Crack değiştir bence düzelir.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

nereden indirdin ?

edit : ben genelde reloaded olan cracklileri indiriyorum.

https://thepiratebay.org/torrent/13682921/Mortal.Kombat.X.Complete-RELOADED

KotomineKirei tarafından 11/Mar/18 14:41 tarihinde düzenlenmiştir

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek
    KotomineKirei bunu yazdı

nereden indirdin ?

edit : ben genelde reloaded olan cracklileri indiriyorum.

https://thepiratebay.org/torrent/13682921/Mortal.Kombat.X.Complete-RELOADED

Oyunu zamunda dan indirdim hocam crack içinden geldi

EKLEME: Reloaded crack yapınca 0cx0000142 hatası aldım. Intel driverdan kaynaklı bir hataymış. Baktım add or remove da intel driver görünmüyor. Şimdi sitesinden win 10 64 bir dirver indiriyorum. SOnuçları yazarım.

NaZi_ tarafından 11/Mar/18 17:27 tarihinde düzenlenmiştir

Toplam Hit: 980 Toplam Mesaj: 6
mortal kombat x mkx