folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Mount And Blade Warband Çok Oyunculu Oynamanın Yolu.

Mount And Blade Warband Çok Oyunculu Oynamanın Yolu.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    afrasiab
    afrasiab's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

merhaba arkadaşlar mount and blade warbant'ın çok oyunculu oyna sekmesine girdiğim zaman hiçbir oyun ulunamıyor oyun korsan sizce nasıl bağlanabilirim bu oyunlardan birine.

Acı veriyorsa geçmiş, geçmemiş demektir...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

bu oyunu night online kadar kalabalık olup oynamak isterdim.

oyunda skillde önemli ama oyuncunun oynayışı daha önemli.ne kadar okçuluk skilli olursa olsun hedefi tutturamıorsan bişiye yaramaz.ama diğer oyunlarda skill yada item varsa bişiler yapabilirsın yada level.

birde arkadaşlarınla yada clanınla kale fet etmek baya zevkli olabilirdi planlar fln yapmak

yeni çıkan oyunları korsan şekilde multiplayer oynamak çok kolay değil.eski oyunlarda bi var o iş

Ekerci tarafından 18/Oca/15 21:55 tarihinde düzenlenmiştir

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    afrasiab
    afrasiab's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Aynen çyle diyolar korsanda çok oyuncu zormu.Ama çok zevkli olurdu ya.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kadirozdemir
    kadirozdemir's avatar
    Erkek

O oyunun indirme dosyasını yüklemişiz ama online oyun sorunu hallolmuş versiyonu mu tam hatırlamıyorum. 

http://hemen-indir.com/oyunlar/371-mound-blade-warband-full-download-indir.html

Kaynak sitesini bulmaya çalışim orada yazıyordur o bilgi. Eklerken dikkat etmemiştim ama full versiyonu olarak hazırlanmış versiyonu bu. Birde oyunun Osmanlı modu filanda var yeni modda yakın zaman yayınlanacakmış geçen haberini eklemiştim :D

www.kadirozdemir.net @kadirozdemirnet
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    afrasiab
    afrasiab's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    kadirozdemir bunu yazdı

O oyunun indirme dosyasını yüklemişiz ama online oyun sorunu hallolmuş versiyonu mu tam hatırlamıyorum. 

Kaynak sitesini bulmaya çalışim orada yazıyordur o bilgi. Eklerken dikkat etmemiştim ama full versiyonu olarak hazırlanmış versiyonu bu. Birde oyunun Osmanlı modu filanda var yeni modda yakın zaman yayınlanacakmış geçen haberini eklemiştim :D

Burdan inmiyo ya.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kadirozdemir
    kadirozdemir's avatar
    Erkek
    ustas bunu yazdı
    kadirozdemir bunu yazdı

Burdan inmiyo ya.

https://my.pcloud.com/publink/show?code=ukl

Direk indirme linki de bu hocam nasıl inmiyor? Ama dediğim gibi bu yayınlananda online mod açık mı hatırlamıyorum.

www.kadirozdemir.net @kadirozdemirnet
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    afrasiab
    afrasiab's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Sağolun arkadaşlar diğer sitelerden öğrendiğime göre orjinal olmadan oynanmıyormuş.Attığınız linkler içinde sağolun.Ama oyunun korsanıı var zaten.

Toplam Hit: 2513 Toplam Mesaj: 7