Mov Uzantili Video'yu Kurtarmak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    american
    mizahi
    mizahi's avatar
    Erkek

Arkadaslar merhaba,

Bozulmus bir Mov uzantili video var. Boyutu 4gb, yani hala birseyler var iceride. Bunu kurtarmak istiyorum. 

Bir iki program denedim, duzgun birsey yok. bilen varsa program paylasirsa sevinirim.

All I need is a possibility.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Bozuk derken nasıl bozuk. Mkvmerge e attığında içindeki video ve audio stream lerini görebiliyormusun?

Ya da mediainfo gibi bir programla baktığında codec bilgileri düzgün çıkıyor mu?

Eğer bunlar çıkıyorsa yeniden encode edersin bozuk olan yerlerin gene bozuk kalır ama aşağı yukarı oynatabilirsin. Ya da belki de mov dosyasının baş ve sonundaki header bilgisi bozulmuştur. Aynı kaynaktan veya aynı donanımla çekilmiş bir video dosyasının header bilgisini alıp bununkiyle değiştirebilirsin.

Tabi 2. dediğim çok kolay bir şey değil.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    american
    mizahi
    mizahi's avatar
    Erkek

bu dediklerinin hicbirini yapmadim hocam. yapip donerim bu konuya.

All I need is a possibility.
Toplam Hit: 1044 Toplam Mesaj: 3