Mp3 Script..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    StyLe
    StyLe's avatar
    Erkek

Mp3arsivi.Com'da kullanılan mp3 Scripti - ASP

http://rapidshare.de/files/4380116/mp3arsivi.rar.html

Zip Şifresi: www.tahribat.com

www.adarehberim.com // Sakarya Firma Rehberi
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cengiz
    cengiz's avatar
    Erkek

sanlrlm verdin Link klrlk

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    cengiz bunu yazdı:

sanlrlm verdin Link klrlk

dostum link kırık değil rapitshare de farklı bi biçimde download yapılır linke tıkla altta free war ona tıkla biraz bekle en altta download çıkıcak sonra ona tıkla download başlar....

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elixir
    Elixir's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

StyLe ; Bir'de bunun ne işe yaradığını yazsan :)) şöyle kolay anlaşılır bir dilde Anlatsan fena olmaz hani :)

Beni mazur gör ps ile henuz yeni tanıştım :( Yolun başındayım daha...

Ayrılığın rüzgarı zamansız estiği vakit, beni arama buralarda. Ben bilmem hangi meridyenin, bilmem kaçıncı paraleline savrulmuş olacağım. Bilinmez yollarda yürüyeceğim, başı öne eğik. İşte diyecekler, işte o yabancı geçiyor yine yalın ayak, başı dumanlı. Yüreğimin çarpıntısını bilmeden arkamdan ahkam kesecekler. Ellerimde hesap soracak derman yok. Dişlerim kenetlenmiş, dilim lal konuşmuyor benimle. Dermansız dertlerin, onulmaz yangınların, alev alev, har har, kor kor yandığı ve kavuşma ümidinin hızla eridiğini bilerek ve kalbimin bu erimeye inat donduğunu hissederek yürümekteyim. Elimde ne bir pusulam, ne de bir haritam var. Bana klavuzluk eden sadece kargalar. Kargalar kargaşadalar, bense karmaşada. Her şey muamma, her şey bilinmezlerle çevrili. Bende bu bilinmezin, bilinmezliğinde kaybolmak istiyorum Mutlak Sonsuza...! ( Elixir )
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elixir
    Elixir's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Parola istiyor Parolası nedir Bunun ? hala ne işe yaradınıda bılmıyorum ::(

Ayrılığın rüzgarı zamansız estiği vakit, beni arama buralarda. Ben bilmem hangi meridyenin, bilmem kaçıncı paraleline savrulmuş olacağım. Bilinmez yollarda yürüyeceğim, başı öne eğik. İşte diyecekler, işte o yabancı geçiyor yine yalın ayak, başı dumanlı. Yüreğimin çarpıntısını bilmeden arkamdan ahkam kesecekler. Ellerimde hesap soracak derman yok. Dişlerim kenetlenmiş, dilim lal konuşmuyor benimle. Dermansız dertlerin, onulmaz yangınların, alev alev, har har, kor kor yandığı ve kavuşma ümidinin hızla eridiğini bilerek ve kalbimin bu erimeye inat donduğunu hissederek yürümekteyim. Elimde ne bir pusulam, ne de bir haritam var. Bana klavuzluk eden sadece kargalar. Kargalar kargaşadalar, bense karmaşada. Her şey muamma, her şey bilinmezlerle çevrili. Bende bu bilinmezin, bilinmezliğinde kaybolmak istiyorum Mutlak Sonsuza...! ( Elixir )
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    infazci
    infazci's avatar
    Erkek
    www.tahribat.com ParoLasi ArkadasLar Bu arada Bu Downloadi Veren Arkadasin eLLerine koLLarina Ve İnce işLerde beLine Sağlik :)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    StyLe
    StyLe's avatar
    Erkek
    sizde sağolun

www.adarehberim.com // Sakarya Firma Rehberi
Toplam Hit: 1493 Toplam Mesaj: 7