folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder MS-DOS 6.22 Yada 7 Network Paylasimi

MS-DOS 6.22 Yada 7 Network Paylasimi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xcientist
    xcientist's avatar
    Erkek

MS-DOS 6.22 yada 7 de

Network kullanacağim Ethernet yolu ile dos üzerin 1 klasör paylaşima açmak istiyorum

sistemde sadece dos var çok eski unuttum gitti net share falan bişeyler yapiyorduk ?

bilen hatirlayan arkadaşlari sahneye davet ediyorum :/

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Olgunisik
    Olgunisik's avatar
    Erkek
    Yazdıklarını okuyup dos ne a.q. diyecek çok adam var burada. Dos 5.0 lardan bilgisayar dünyasına giren biri olarak biz daha başka şey yapıyorduk. Dos gibi çalışan hatta biri söylemese s.ktim sene başka birşey olduğunu anlayamayacağın 386 makinelerde de kullanılan bir işletim sistemi vardı. Ağdan yazıcı da kurabiliyordun. 10 mb hızda çalışan ethetnet kartlarıyla kullanılıyordu ama unuttum adını. Bulursan bana da söyle merak ettim.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

netshare ile paylasima aciyordun

http://www.computerhope.com/nethlp.htm

burda var ornekleri

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cyber
    Cyber's avatar
    Erkek
    Olgunisik bunu yazdı
    Yazdıklarını okuyup dos ne a.q. diyecek çok adam var burada. Dos 5.0 lardan bilgisayar dünyasına giren biri olarak biz daha başka şey yapıyorduk. Dos gibi çalışan hatta biri söylemese s.ktim sene başka birşey olduğunu anlayamayacağın 386 makinelerde de kullanılan bir işletim sistemi vardı. Ağdan yazıcı da kurabiliyordun. 10 mb hızda çalışan ethetnet kartlarıyla kullanılıyordu ama unuttum adını. Bulursan bana da söyle merak ettim.

Novell

MCSE,MCDST gokhan@tahribat.com
Toplam Hit: 1226 Toplam Mesaj: 4