folder Tahribat.com Forumları
linefolder Yazılımlar / Diğer Programlar
linefolder Ms Ofiste Belge Geçmişini Nasıl Silebiliriz?

Ms Ofiste Belge Geçmişini Nasıl Silebiliriz?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Oskar
    Oskar's avatar
    Erkek

Wordde yazdığım yazılar oluyor, ofisi açtığımda son kullanılan dosyaları görüyorum ve görünmesini istemiyorum. Ayarını bulamadım :(

neoplanın üstüne otobüs tanımam.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    osmaman
    osmaman's avatar
    Erkek
    offisin hangi sürümünü kullanıyosun. belirtirsen iyi olur. eğer ofis 2007 kullanıyosan örneğin word de sol üst köşede ofis simgesi var. ona tıkla. ekrana çıkan menünün alt tarafında word seçenekleri yazar. onu tıkla. ekrana gelen pencerenin sol tarafında gelişmiş seçeneği var. onu tıkla. sağ taraftaki sayfayı aşağıya doğru indir. sayfanın ortalarında görüntülenecek son belge sayısı seçeneği var. orayı sıfır yaparsan isteğin olur. diğer ofis belgelerinde de aynısını yapabilirsin.

İmza mı? O da ne demek?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Oskar
    Oskar's avatar
    Erkek

osmaman bunu yazdı:
    -----------------------------
    offisin hangi sürümünü kullanıyosun. belirtirsen iyi olur. eğer ofis 2007 kullanıyosan örneğin word de sol üst köşede ofis simgesi var. ona tıkla. ekrana çıkan menünün alt tarafında word seçenekleri yazar. onu tıkla. ekrana gelen pencerenin sol tarafında gelişmiş seçeneği var. onu tıkla. sağ taraftaki sayfayı aşağıya doğru indir. sayfanın ortalarında görüntülenecek son belge sayısı seçeneği var. orayı sıfır yaparsan isteğin olur. diğer ofis belgelerinde de aynısını yapabilirsin.
    -----------------------------

Teşekkür ederim oldu.

neoplanın üstüne otobüs tanımam.
Toplam Hit: 1114 Toplam Mesaj: 3