Msi Rx 480 Gaming X

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Draenei
    Draenei's avatar
    Erkek

mrb. arkadaşlar, bi konuda bilginize danışmak istedim. 

msi rx 480 gaming X aldım. dvi i çıkışlı ve hdmi çıkışları var. benim monitör LG flatron w1934s biraz eski bir LCD monitör,  VGA giriş var bi tek.  hdmi to vga dönüştürücü kullanarak görüntü aldım. driver güncelledim. ama en son aytıt yöneticisinde böyle bilinmeyen aygıt oluştu. bunlar ekran kartı ile ilgili driver güncelle dediğim zaman ekran yanıp sönüyor Cd den arattır diyorum, uygun birşey bulunamadı diyor. netten de aynı hatayı veriyor. sorun nedir arakdaşlar windows scan yaptım böyle birşey çıktı. ingilizce pek anlamadım. yardımcı olabilir misiniz ?

bu arada psu 650 watt.

diğer simtemler 

i7 6700k skylake

msi krait gaming anakart

16 gb corssair ram.

http://i.hizliresim.com/5Yl4Nq.jpg

Her kim ki, göz perdesini bu dünyada sadece kendi çapı kadar aralayabilir ⚡ 🌑
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liquid
    Liquid's avatar
    Erkek

özelliklerde donanım id si oluyor nette arattır ne cihazı olduğu çıkar ya da driver kuran programlar var otomatik bulup indiriyor onlardan dene muhtemelen hdmi ile alakalı ses falandır

driverı cd den arattır deme kendim seçeceğim de c: de ati dosyası oluyor genelde onun içinde driverlar oluyor orayı göster bulamazsa dediğim gibi özellikler-ayrıntılar- donanım kimlikleri altında olması lazım oradan arat google de ne olduğu çıkar aratacağın şey şöyle PCI\VEN_1969&DEV_2048&SUBSYS_20481019&REV_A0 tarz bişey.

Liquid tarafından 12/Eki/16 22:27 tarihinde düzenlenmiştir

İmzalamazsam ne olcak?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    O Şimdi Astek
    deja-vu
    deja-vu's avatar
    Erkek

Hocam driver booster diye bir program var, google da driver booster warez diye arat indir.

Beni tek tek driver aramaktan nicedir kurtaran bir programdır. Varsa eğer birşey hepsini bulur indirir sen arkana yaslanıp beklersin.

Almanya Fatihi
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Draenei
    Draenei's avatar
    Erkek

bunları bi denyeyim. teşekkürler

Her kim ki, göz perdesini bu dünyada sadece kendi çapı kadar aralayabilir ⚡ 🌑
Toplam Hit: 882 Toplam Mesaj: 4
rx 480 msi bilinmeyen aygıt