folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Msn Açılmıyor [80048831] Nolu Hata Veriyor !

Msn Açılmıyor [80048831] Nolu Hata Veriyor !

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ceki_cen
    ceki_cen's avatar
    Erkek
    Başlıktan dan anlaşılcağı gibi msn açılmıyor 80048831 nolu hatayı veriyor.Eğer bilen biri yardım ederse sevinirim ....

Sen Doğduğunda Herkes Gülerken Sen Ağlıyodun Öle Bir Sonun Olsunki Sen Gülerken Herkes Ağlasın . . .
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

Balkanlardan gelen yoğun manyetik alandan dolayı gerçekleşiyor bu olay..bunu düzeltmek için yapmanız gerecek hattı yenilemeniz ön belliği silmeniz tarih ve saati doğru olduğuna bakmanız eğer sorun hala devam ederse. satıcınızla görüşün..

benbir robotum :) 

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Funky_Punky
    Funky_Punky's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

ceki_cen bunu yazdı:
    -----------------------------
    Başlıktan dan anlaşılcağı gibi msn açılmıyor 80048831 nolu hatayı veriyor.Eğer bilen biri yardım ederse sevinirim ....

Alper'in dedikleri işe yaramaz ise Kaspersky kullanıp kullanmadığını bildir bana. Ona göre bir yol daha var.

Yazdığım konulara genelde geri dönemiyorum, takip etmemi istediğiniz bir durum olursa lütfen PM atınız.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    essan
    essan's avatar
    Erkek

www.hotmail.com burdan giriş yapıp şifreyi değiştir tekrar dene istersen. windows saatinin doğru olup olmadığına bak. eğer kaspersky kullanıyorsan önce kaspersky yi devre dışı bırak ondan sonra msn yi açmayı dene. sonrada kaspersky yi çalıştır uyarı gelirse izin ver diyeceksin. birde başlat/çalıştır/cmd yaz enterle gelen msdos penceresinde ipconfig /flushdns yazıp dns çözme önbelleğini temizleyabilirsin.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ceki_cen
    ceki_cen's avatar
    Erkek

Beyler dediklerinizin çoğunu yaptım mesela kaspersky kullanmıyorum nod32 kullanıyorum bunu da devredışı bıraktım sonuç nafile ipconfig /flushdns de yazdıysam bişey olmadı onun dışın da windowsun saati doğru www.hotmail.com a girince beni yönlendiriyor

birde msnde hata verirken beni  bu https://login.live.com/ppsecure/post.srf?lc=1055&slt=B4FxoGj*koKjePG1gP!7BOJ4SdnpsoCiKw2gYBhalbOWo0rKrvRNI9pLiGczKdAh0je5WkoCGYQCMfaSgcdVRHUYMizE2VktW9Ejkrs$

siteye yönlendiriyor ve sürekli sayfa kendini yeniliyor bir türlü açılmıyor hay ben bu msn in  

Sen Doğduğunda Herkes Gülerken Sen Ağlıyodun Öle Bir Sonun Olsunki Sen Gülerken Herkes Ağlasın . . .
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ceki_cen
    ceki_cen's avatar
    Erkek

holywood bunu yazdı:
    turkcell mesene mesıncırı aralık ayı boyunca bedava takıl işte sonrası vesselam.

Zuhahhahh şimdi denedim msn e ceptende giremiyorum ki kaç kere girmişimdir eksik olan bişey yok hata olarakta şunu veriyor servise bağlanılamıyor lütfen ayarlarınızı yada roaming bilgilerinizi kontrol edin diyor :D  

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

holywood bunu yazdı:
    turkcell mesene mesıncırı aralık ayı boyunca bedava takıl işte sonrası vesselam.

hehe:)) 

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ceki_cen
    ceki_cen's avatar
    Erkek
    dalga bi yana napıcam ben bir bardak soğuk su iç demeyinde...

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ceki_cen
    ceki_cen's avatar
    Erkek
    www.hotmail.com a girince http://img251.imageshack.us/my.php?image=dibujocf3.jpg bu sayfanın türkçesi yani ya windowslive a üye değilsiniz yada sitemizde bir çalışma vardır sol tarafdaki butondada kaydol var yani ne şifremi nede e-mailimi yanlış girdim 50 kere denedim tık yok sounuç aynı hata 80048831 bu a.k kodu çıkıyor...

Toplam Hit: 2862 Toplam Mesaj: 9