Msn E Fake Mail Eklemek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acheron
    acheron's avatar
    Erkek
    yolladıgımız bır maile fake mail ekleyebilirmiyiz mesela mail yollaycaksın ve mail karsıdakı normal bize gelen reklam mailleri gibi gitcek dırek acıtıgında fake mail acilcak ne diyeyim mesela fake mailin icerigi oyun olsun msnın yenı oyunları yuklemek icin giris yapın sayfa direk bu sekilde gozukecek tipte yapabılırmıyız ben denedim bir indexi mail olarak yolladım oturum acma kısmı felan gozukuor oturum ac dıyorum hıc bır hareket yok acaba yonlendırme yapabilsek olur mu?? bı dusunun

Defolu guzellik
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turunc4u
    turunc4u's avatar
    Erkek
    Acheron öyle bişey çalışmaz.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acheron
    acheron's avatar
    Erkek
    bunu reneyede sordumda o zmn hacklenmedık sıte kalmaz dedi :D

Defolu guzellik
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ciğerci
    hakanS
    hakanS's avatar
    Erkek
    websitesi alicaksin...index'i oraya aticaksin.yolladigin mail'e,tiklayiniz dedigin yere de sitenin adresini yazicaksin,index'e yönlendiriceksin..genelde yapilan bu..

...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Coder_By
    Coder_By's avatar
    Erkek
    nasıl öle bi şey olmaz yahu ben bal gibi yedim geri alana kadar denemediğim yol kalmadı aynı fakeyi yolladım yedi salak fake bende sır gibidir

Bende Buranın Müridlerindenim Aman Hacklemeyin :) www.microgrup.com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozerx
    ozerx's avatar
    Erkek
    www.ws.tc den veya www.tr.cx den bi subdomain al html kodunu koy hacklenecek kişiyede bi yalan bul söyle yutsun çal adresleri...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    honnete_homme
    honnete_homme's avatar
    Erkek
    fake msn yontemını artık sadce su seklıde tabı bılemyenler ıcın mesala msn de goruystugn sırada www.xxbilkmen ne .com fılan uturnden yazıp fake orya yerlestırmen laızmm..ole daha garantı oluyomus...bende denedım yedılerr,,sıfrelerı gelıor yanee....websıte hack ıcın hackerebrar abı den yardım ıste gecen hacklemeyen ler gelsın demıstı,,ıkı tane fılan ekeldık,,saolsun ıscorpitx abımmızz

ımzam yok parmak basıyım...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unstopable
    unstopable's avatar
    Erkek
    dostum dediğin sey ancak sole olabilir bence maili yolladığın ve aldıgın servisler html kou mesaj da destekleyecek tabi altyapısı nasıl olur ama bize gelen reklamları bole bi yontemle yapıolar diye biliyorum

ut veniant omnes!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hacktorx
    hacktorx's avatar
    Erkek
    fake i zaten rarlıyosun.. rarlarken sfx modunu kullan ozaman rarı açar açmaz içindeki belge çalışacak yani kendisi açılacak.. tam istediğin deil ama bunu da bi dene..

artık hiçkimse beni yaşamıyor!! aşklarımı büyük kemanlarla çizdiler...içime belalar doğuyor.. yüzün parmaklarımın arasından kayıp yokoluyor...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    detay
    detay's avatar
    Erkek
    fakeyi kimse yemiyo
    şimdi en güzeli hotmail xss açığı
    resimler seni ilgilendiriyo bidost tıkla diye bi mail atıyosun :D atlıyo sazan sonra cookie ile dal maile

maaasebeci....
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acheron
    acheron's avatar
    Erkek

tesekkurler arkadaslar bu konuyu askere gitmeden önce acmıstım.. geleli cokoldu ama siteye girmek yeni geldi aklıma baktm baya bir bilgi saglamıssınız.. ı love you :)

Defolu guzellik
Toplam Hit: 2597 Toplam Mesaj: 11