MSN Engelleme Problemi!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alibaba
    alibaba's avatar
    Erkek
    arkadaslar bi arkadasin msn yi actık bi baktik 41 kişi birden eklemiş kabul etmek istemedik tabi kisinin iletişim kurmasina izin werme ye basip tamam dioruz XXX kisi engellenemedi die uyari gelio sadece tamam a basma secenegi war. ne yapabilirim acaba bi yardim ederseniz sewinirim bide bunun nasil yapildini bilen warmi acaba bizde yapalim dimi :))

Rakı, şarap içiyorsam sana ne, Yoksa sana bir zararı içerim. İkimiz de gelsek kıldan köprüye, Ben dürüstsem sarhoşken de geçerim.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anaconda
    anaconda's avatar
    Erkek
    Biliyorum Ama Sana Soylemem Aloş :D:D:D

Araclar>Secenekler>Gizlilik Ordan Sec İstedigin Maili Engelle Tusuna Bas :D
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    Hoca valla virus tarzı birşey de olabilir,şöyle birşey yapın
    Msn yi çevirim dışı göstererek aç,sonra onların hepsini listene al,sonra listedekileri tek tek shift tuşuna basarak del e basın ve bu kişiyi engellemekde istiyorum u seçin tamam diyin.Anladın mı

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kusursuz22
    kusursuz22's avatar
    Erkek
    arkadaşım öncelikle msn en çok dolu olması lazım öyleyse senin önce girip msn yi temizlemen gerek bunuda araçlar seçenekler de gizlilik bölümüne girip her iki tarafdaki kişilerin tek tek üzerine sağ tıklayım (sil ) butonu aktif yani seni silmiş olan kişiler sende sileceksin u olayı bitir dikten sonra uygula tama de ve istemediğn kişileri almazsında en gelleye bilirsinde dur ette seni silen kişiler çok olsun eğerki seni silen yok sa o msn daha iş görmez açmakdada zorluk çekersin umarım yardımcı olmuşturum

arkadaşlar iyilikte sınır yok buyrun hep beraber
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    muztafa
    muztafa's avatar
    Erkek
    bu msn den kaynaklanıyo! bazen oluyo

eşşeğin kulağına su kaçırmak.
Toplam Hit: 11090 Toplam Mesaj: 5