folder Tahribat.com Forumları
linefolder Skype - Mirc - Irc - Icq - Mail Güvenliği
linefolder Msn İn Sürekli Yanlış Şifre Uyarısı Vermesi :@

Msn İn Sürekli Yanlış Şifre Uyarısı Vermesi :@

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek

dün akşamdan beri msn e girmekte sorunlar yaşıyorum, her seferinde parola yanlış diyor, parolayı sıfırlayıp giriyodum oluyodu, artık o da olmuyo.

az önce kafeye gittim ordan sıfırladım değiştirdim tüm şifreleri, gene girdim gene olmuyo.

kafayı yemek üzereyim, hacklendim mi diyecem mümkün değil, hacklensem bile msn adresimden çok daha değerli şifreler var msnden önce onlar giderdi, ve hiçbirşekilde trojan yemediğime de eminim.

benim msn kendi websitemden alınma, yani @cold-m4.com ile bitiyo, sonra buna gidip passport tan msn almıştım, acaba bu yüzden mi böyle sorunlar oluşuyo bilmiyorum msn kültürüm de pek yok :|

açıkçası daha önce başına böyle bişey gelen var mı, veya ne önerirsiniz?

not: 4-5 ayrı pcde denedim hepsinde de aynı şey oldu, yani bilgisayar ya da bağlantıyla ilgili bir durum değil :|

not2: hotmail.com dan da giriş yapamıyorum :|

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    essan
    essan's avatar
    Erkek

Hocam yanlış hatırlamıyorsam bir arkadaşımın başınada bu şekilde gelmişti.. support yazısını kaldırınca düzelmişti birde sen dene bakalım aşağıdaki işlemleri sırasıyla uygula bakalım olacakmı..  

başlat / çalıştır / cmd enter net user yaz enterle SUPPORT_388945a0 çıkarsa bunu sil..

Ayrıca ;

başlat / çalıştıra aşağıdaki iki komutu sırasıyla yapıştır tamam diyoruz.

regsvr32.exe /u %windir%\system32\regwizc.dll

regsvr32.exe /u %windir%\system32\licdll.dll

sonrada msn kaldırıp yeniden kur bakalım hocam..

birde kayıt defteri düzenleyicisini aç

HKEY_LOCAL_MACHINESoftwareMicrosoftWindowsNT CurrentVersion altında "RegDone" değerine çift tıkla çıkan kutuya 1 değerini yaz kaydet ve pc yi yeniden başlat..

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek

hacı şu an evde değilim o yüzden msn i silip kurmak gibi bir şansım yok ayrıca ayrı ayrı pclerde denedim yani pc ile ilgili olduğunu pek sanmıyorum ama eve gidince deneyecem :|

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nakamura2
    nakamura2's avatar
    Erkek

acil yardım edebilecek kimse yokmu ya?

Memento Mori...Blossom Geri Döndün:C Mitozla çoğalan milletleri sevmiyorum:|
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    Bende bu sabah msne giriyordun,arkadaşından mı girdin?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NighT-7
    NighT-7's avatar
    Erkek

Bi fikrim yok aam aklıma gelenleri diyim

hotmail harici uzantılarda yani kendi domaininden olan, hotmail ile alakalı olmayan maillerle msne bağlanmakta hiç bi problem yaşamazsın. Ben msne girdiğimden beri hep böyle. ilki sitemin uzantısıydı, şimdiki de öyle.

mailinin gelen kutusuna girmek için kullandığın (webmail.cold-m4.com) şifre ile msne girmek için passport.netten ayarladığın şifreyi farklı yapabiliyosun. Belki sen öyle yapmışsındır, unutmuşsundur.

mailini passort.net ten doğrulamak için yazdığında oraay girdiğin şifre ile msne bağlanıyosun, bliyosun. Onu diyorum yani belki farklı yapmışsındır (mesela benimki öyle güvenlik için) ve unutmuşsundur.

kendine parola sıfırlama iletisi gönder. sonra gir webmail.cold-m4.com dan giriş yap ayarla şifreni. Sonra passport.nete gir. Sağ üstte yukarda "oturum aç" var ordan giriş yap. giriosa tamam. msne gir. eğer msne girmiyosa bi problem vardır msnde herhalde. bi dene bunları.

...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek

hacı parolayı sıfırladım onlarca kez, ama sıfırlar sıfırlamaz gidip passport.net ten login olmaya kalkıyorum parola yanlış diyo, böyle kıl bişey.

@anti; abü dün sabah bala göte girdim ondan sonra giremedim zaten :| 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hispanic
    Hispanic's avatar
    Erkek
    bendede kaç haftadan beri öle oluyo :@ bi gıcık olduğum arkadaşım var msn şifresini ve gizli sorusunu değiştirdim onun msne bile girmiyo :|

İrtivat/İletişim/Hakkımda Sorularınız/Chemical Ne Demek Demeniz/Kişi Listesi Kasmak : chemical@cold-m4.com Sünger pop avatarı istiyorum!! Sitedeki bazı pkklıların siktirip gitmesini istiyorum!! Fener avrupa şampiyonu olsun istiyorum!! MESAJ KAYGISINA SON!!!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek
    abi msn de şifre girilen yerlerdeki log ları ve internetteki geçmişi silip modeme hiç reset atmayı denediniz mi ? 

Boş İşler Uzmanı..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SPY-CX5
    SPY-CX5's avatar
    Savaş Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek

Ascii Karakter kullanıyor musun?

Zamanında aşırı ascii kullandığımdan bu tip salakça sorunlarla bolca karşılaşıyordum.

Ascii kullanma şifren 10 karakter filan olsun bakalım yine sorun olacakmı..

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek

abi en son şifremi 123456789 yaptım gene olmadı :) böyle uyuz birşey :|

not: şu an 123456789 değil kimse boşuna denemesin :D 

Toplam Hit: 15774 Toplam Mesaj: 11