Msn Şifre

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CeLLoCell41
    CeLLoCell41's avatar
    Erkek
    arkadaslar cok yazıldı cızıldı ama cok kısı beceremedı su msn sıfre kırmayı en kolay ve basıt yoldan bırısı ogretse

ZaMANanI BoŞa hARCAmAyLIM....
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MitNickKevin
    MitNickKevin's avatar
    Erkek

biraz net bir cevap verecek olursak msn kırma diye birşey yok, yok öyle birşey hatta unut, sadece msn değil diğer büyük mail hizmeti sağlayan siteler içinde geçerli hotmail, yahoo, mynet gmail vb, tamam programlar var deneme yanılma yoluyla yapan ama işlemez, neden işlemez çünkü hotmail birkaç yanlış şifre denemesinden sonra hasabı donduruyor, gmail ve mynet güvenlik kodu soruyor yahoo ne yapıyor bilmiyorum hiç kullanmadığım için :) o yüzden birkaç şifre denemesinden sonra programın denediği şifreler boşa gidiyor fakat siz halen deneme yapıyor diye beklersiniz...

face mail yöntemi var onuda en aptal kişi bile yemez buna inan...

başka bir yöntem gizli soru var onda binde 1 bile ihtimalı yok, kalıyor geriye manuel şifre denemesi o da doğum tarihi felan deniyebilirsin başkada yok oda amelece bir yöntem (hiç yapmadım sadece biliyorum)...

yani diyeceğim odurki msn mail kırma diye birşey yok...

Bilgi ceza, Bilgi suç ve Taşımak ağır. Unutmak ise öğrenmekten daha çok zaman alır...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WALLACEs
    WALLACEs's avatar
    Erkek

fake 'i en aptal kişi bile yemez mi . hahaha ben 200 'e yakın kişinin msn yi fake ile aldım.

ayrıca spy lada çok ii gidio.

TBT'ye Mescit istiyoruz.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BYCEZA
    BYCEZA's avatar
    Erkek

KARDEŞ FARZET  BİR MSN KIRICI PROGRAM VAR  SEN BUNU  BURDA  YAYINLASAN BURDA HERKES BİRBİRİNİ ..  KALKAR  ARKADAŞ   BENCE YOK AMA OLSADA  KİMSE KİMSE YE VERMEZ ...

Hani Diyorduk ya Reis Alayına İsyan İsyan..
Toplam Hit: 11697 Toplam Mesaj: 4