folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Müfettişlik Sınavı Ve Müfettişlik..

Müfettişlik Sınavı Ve Müfettişlik..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mrtctn_
    mrtctn_'s avatar
    Erkek
    merhaba arkdaslar..müfettişlik hakkında bilgisi olan ve bunların sınavları nerede nasıl olur bilen var mı?? ben bir kaç araştırma yaptım fakat eğer aramızda bu işi bilen veya bir tanıdığı falan varsa bilgi almak istiyorum eğer mahsuru yoksa...

"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını aramayı alışkanlık haline getirmiş milletler; evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkûmdurlar." M. Kemal ATATÜRK
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pc_worm
    pc_worm's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Hoca mali müfettişlikten bahsediyorsan, KPSS girip iyi bi derece yapıyosun, sonra Merkez Bankasının Mali müşavirlik falan gibi sınavları var onlarda yazılı ve sözlü mülakata giriyorsun. Aradığın buysa, biraz daha kaynak bakarım sana.

jack daniels 160 yaşında
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek
    hoca neyin müfettişliğinden bahsedion?

Amphetamine Logic.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mrtctn_
    mrtctn_'s avatar
    Erkek
    banka müfettişliği falan onlardan bahsediyorum..

"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını aramayı alışkanlık haline getirmiş milletler; evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkûmdurlar." M. Kemal ATATÜRK
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tbbsg.
    agrilion
    agrilion's avatar
    Erkek
    hang, bölümden mezunsun dayı, maliye filan??

Ben Kapitalizmim ve bankacılar benim evlatlarım.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mrtctn_
    mrtctn_'s avatar
    Erkek

arkadaslar kusura bakmayın bıraz gec cvp yazıyorum ama su aralar ders calısıyorum.. işletme okuyorum..

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tbbsg.
    agrilion
    agrilion's avatar
    Erkek
    bende iktisat mezunuyum şu an bi bankada çalışıyorum iyi de bi iş..
    Gelelim senin durumuna sen ilk önce okulunu bitirmen lazım, sonra da kpss denilen sınava girip iyi bir puan alman lazım sonra da zaten kapağı bi yere atarsın ve de artık internet heryerde ordan açılan sınavlara bakabilirsin, 1 Adet Müfettiş Yardımcısı, 2 Adet Mali Hizmetler Uzman Yardımcısı Sınav İlanı gibi bişey örnek olsun diye yazdım bu tür ilanlar gözüne çarpar sonra bakarsın hangi bölümden alıyor
    müfettiş yardımcısı kamu yönet.
    mali hizmetler uzm yard. bu da işletme (65) yanında gördüğün 65, kpss deki taban puanı yani bunun üstünde alıp başvurabilirsin demek.
    Ama Türkiye`de dayısının amcasının konumuyla işe girenler daha çoğunlukta bunu da unutma.:))

Ben Kapitalizmim ve bankacılar benim evlatlarım.
Toplam Hit: 1354 Toplam Mesaj: 7