folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Muğla/Ortaca/Sarıgerme Günlük Kiralık Villa (7-9 Kişilik)

Muğla/Ortaca/Sarıgerme Günlük Kiralık Villa (7-9 Kişilik)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hannibal_King
    Hannibal_King's avatar
    Erkek

https://www.airbnb.com.tr/rooms/53063864

Sarıgerme mevkiinde site içerisinde 3+1 villamız bulunmaktadır. Muhteşem bir doğa ve deniz manzarasına sahiptir. Sakin ve huzurlu bir tatil geçirmek isteyen kişiler için uygundur. 7 kişi rahatlıkla konaklayabilir. Dalaman havalimanına araçla 20 dakikadadır. Sarıgerme köyünde yeme-içme için yerler vardır. Epeydir gitmedim ama 2-3 tane Restaurant-Bar da olması lazım. Evin aşağısı köy zaten.  

Evin yakın çevresinde çok sayıda gezilip görülebilecek yer bulunmaktadır. - Turistik plajlar (İztuzu plajı vb.) - Koylar (Sarsala koyu vb.) - Çay/Nehirler (Dalaman Çayı vb.) Ev tepede olduğu için kişisel aracınızla gelmeniz iyi olur.

Günlük Fiyatlar

----------------------------

Nisan - 1000

Mayıs - 1200

Haziran, Temmuz, Ağustos - 1500

Eylül ilk 2 haftası - 1500

Eylül diğer haftalar - 1200

Ekim - 1200

----------------------------

Temizlik ücreti: 600 TL (En son toplam ücrete eklenir.)

-----------------------------

Salonda 2 adet çift kişilik çekyat var.

1.Yatak odasında 1 adet çift kişilik yatak

2.Yatak odasında 1 adet çift kişilik yatak

En üst katta ufak bir oda var. 1 adet tek kişilik yatak var.

Salondaki çift kişilik çekyatlarda tek kişi yatarsa evde toplam 7 kişi kalabilir.

Salondaki çift kişilik çekyatlarda 2 kişi yatarsa evde toplam 9 kişi kalabilir.

2 aile rahatlıkla kalabilir.

---------------------------------------------------

Minimum 3 gecelik olarak kiraya veriyoruz. Ücretin %30 unu rezervasyon yaparken, kalanını eve girerken alıyoruz.

Sakin bir ortam olsun. Manzara olsun. Karışan eden olmasın. Kalabalık dahi olsak rahat rahat kalalım diyorsanız, sizin için uygundur.

7 gece kalacak müridlerden temizlik ücreti(600 TL) almam.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek

Hocam şu an için değil de Haziran ayı vs için de kiralama yapabiliyor muyuz?

No way out
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hannibal_King
    Hannibal_King's avatar
    Erkek
    SaviorAngel bunu yazdı

Hocam şu an için değil de Haziran ayı vs için de kiralama yapabiliyor muyuz?

İstediğin tarihe yapabilirsin hocam. Ağustosun ilk 2 haftası dolu olabilir. Kendimiz ailece gidebiliriz. Onun dışında tüm tarihler uygun.

Hangi tarihleri istiyorsan net olarak bana söylersin. Kalacağın gün sayısına göre toplam ücretin %30 unu gönderirsin. Takvimde o tarihleri senin için kapatırım.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kanakan
    Kanakan's avatar
    Erkek

Villalarin kendine ait Havuzlari yokmu?

Ne Resimlerde nede verilen Aciklamalarda göremedim.

Kanakan tarafından 27/Mar/22 18:10 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hannibal_King
    Hannibal_King's avatar
    Erkek
    Kanakan bunu yazdı

Villalarin kendine ait Havuzlari yokmu?

Ne Resimlerde nede verilen Aciklamalarda göremedim.

Sitedeki evlerde havuz yok. Her taraf deniz zaten. Evin aşağısında sarçed ve sarıgerme plajları var. Arabayla 25 dakika mesafade iztuzu plajı var. İztuzu plajı Caretta carettaların olduğu plaj. Yine dalamanda sarsala koyu var. Her gün başka bir koya gidilebilir araçla. Çevrede çok fazla sayıda gidilecek yer var. Bu yerlerin çoğu da yarım saat mesafede.

Bizim evin esprisi manzarası ve çevresinde çok fazla sayıda turistik tatil yeri olması. Sabah istediğin yerde denize gidersin. Akşam mangalını yaparsın. Manzarada güneşin batışını izlersin. Bir gün gider yuvarlak çayda balık yersin. Göcek'te tekne turuna çıkabilirsin. Yapılacak çok aktivite var.

Ben havuzlu ev istiyorum dersen yine o bölgede havuzlu evler de var. Site içinde olmayan, 7-8 kişi kalabileceğin ve kendine ait havuzu olan evlerin fiyatları 3000-4000 civarlarında.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hannibal_King
    Hannibal_King's avatar
    Erkek

https://www.sahibinden.com/ilan/emlak-konut-gunluk-kiralik-sarigerme-de-muhtesem-manzarali-7-kisilik-villa-1019358104/detay

Şu an için 1-14 Ağustos tarihleri arasında ev dolu. Diğer tarihler boş.

Sahibindende Temmuz ve Ağustos için fiyatı 1750 yaptım. Tahribat içinden kiralamak isteyen olursa hala 1500 TL şu an için. Fiyat kısa süre sonra yükselebilir. 

Toplam Hit: 946 Toplam Mesaj: 6
kiralık villa sarıgerme