folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Müridler Bakarmısınız?Sorun Yaşıyorum Yardıma İhtiyacım Var!!!

Müridler Bakarmısınız?Sorun Yaşıyorum Yardıma İhtiyacım Var!!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OnuR07
    OnuR07's avatar
    Erkek

Arkadaşlar şimdi ben ttnet kullanıyorum.agustos ayında hiç bir işlem yapmadım,modemimi dahi açmadım fakat dün modemimi açtım ve kote yenileme bastığımda kotanın sürekli arttığını gördüm programda bir hata var diye ttnetin kota bilgilendirmesine girdim ve 1 dk içinde 4 gb lık kota aşılmış ve 5 e gelmiş.wirelessin hacklenme gibi bi durumu yok.ttneti aradım akşam yarım saat konustuk ve bana dilekce yazın dediler..işin şurası ben hiç internet kullanmadım fakat 5gb kota doldu gösteriyor ne yapmam lazım lütfen yardımcı olun..

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek
    Dilekçe yazmalısın.Yetkililerin lafına değilde burdaki yorumlara mı itibar edeceksin hoca ? Ayrıca başlığın kurallara aykırı ; Başlıklar içeriği açıklayıcı nitelikte olmalı ! edit:Konu yeri bile yanlış önce forumu kullanmasını öğren hocam !

Troubles'll come & they'll pass
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    poison_ivy
    poison_ivy's avatar
    Erkek
    hehe ttnet hoca bu ne sandın sen.

GOA/PSYCHEDELİC TRANCE
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    clogu
    clogu's avatar
    Erkek
    Dilekçede yazsan hatta amudada kalksan genelde tanıdık yoksa sonuç çıkmıyor. Aynı olay bizim arkadaşarın evinde oldu. Adamlar memleketlerine gittiler. kullanılmayan ay için 6gb lik bir fatura geldi. Dilekçe verdiler. Modeminizden kaynaklanan bir problem dediler. Modemi açık bırakmışsınız virüs bulaşmış falan filan dediler. İşin komik yanı ise FATURA DÖNEMİ BOYUNCA ELEKTRİK TEDAŞ TARAFINDAN KESİKTİ.  :D:D:D:D 
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_Elf
    Dark_Elf's avatar
    Erkek
    Boşuna demiyoz TELEKOMA KAFAMIZ girsin diye

my name is nigga # köprü altında çakdım sürtüğe vurdum mala inlettim ortalığı
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LordVader
    LordVader's avatar
    Erkek

1mbit sinirli kullanirken 2mbit sinirsiz faturasi kesiyolardi.

Simdi 2mbit sinirsiz kullaniyorum,hic kota derdim yok.

Dikkatli olmalisin oyle birsey olunca hemen en yakin ttnet subesine git de ki boyle boyle.

I find your lack of faith disturbing.
Toplam Hit: 1293 Toplam Mesaj: 6