folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Müridlere Soru - Wp Film Sitesi Hakkında Yardım

Müridlere Soru - Wp Film Sitesi Hakkında Yardım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jargonphp
    jargonphp's avatar
    Erkek

Özelden birkaç müride sordum sanırım müsaid değillerdi pek önemsemediler buradan yazmaya karar verdim.

Birtane keremiya wordpress film sitesi açtım ama film yükleyemiyorum. Çünkü filmleri nerden indireceğimi nereye depolayacağımı ve paylaşacağımı bilmiyorum.

Soru 1:Filmleri nerden alcam yüklücem bilmiyorum.

Soru 2:Genellikle filmler hangi forumlarda paylaşılır ve indirilir mesela onuda bilmiyorum.

Nasıl yapabilirim ve Ne önerirsiniz ? özelden pm ile veya buradan anlatırmısınız

“Bâkî kalan bu kubbede bir hoş sadâ imiş”(Gazel-i Baki)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aylmz
    aylmz's avatar
    Erkek

(akıl vermek gibi olmasın ama r10 ve wmaracinda film siteleri yüzünden dava yiyenleri, para ödemek zorunda olanların felan çok konusunu gördüm. Anladığım kadarıyla daha işin başındasın, kazanacam derken eksiye düşme, iyice tart-biç öyle giriş)

binin yarısı beş yüz o da bizde yok
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jargonphp
    jargonphp's avatar
    Erkek
    aylmz bunu yazdı

(akıl vermek gibi olmasın ama r10 ve wmaracinda film siteleri yüzünden dava yiyenleri, para ödemek zorunda olanların felan çok konusunu gördüm. Anladığım kadarıyla daha işin başındasın, kazanacam derken eksiye düşme, iyice tart-biç öyle giriş)

hukuki açıdan sorun çıkarmayacak filmleri paylaşmak istiyorum

jargonphp tarafından 21/Oca/20 17:00 tarihinde düzenlenmiştir

“Bâkî kalan bu kubbede bir hoş sadâ imiş”(Gazel-i Baki)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amirtocha
    amirtocha's avatar
    Erkek

Eski ve yeni çoğu filmi piratebay den bulabilirsin. Bu tarz siteler kendi sunucularına yüklemek yerine genelde odnoklassniki tarzı siteleri kullanırlar ancak senin için asıl sorun bu tarz teknik taraf yerine hukuk tarafı olacak yeterli bilgi ve deneyime sahip değilsen bu işe girmeni hiç önermem.

:|
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek

Mesala hocalar ,

Reklam gibi olmasın diyeceğim de zaten bilmeyen yoktur.

https://www.fullhdfilmizlesene.net/

Bu adamların vermediği film yok , içeride yok yok ne ararsan var.

Bu adamlara dava açılıyor mu ?  

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    THT2005 bunu yazdı

Mesala hocalar ,

Reklam gibi olmasın diyeceğim de zaten bilmeyen yoktur.

https://www.fullhdfilmizlesene.net/

Bu adamların vermediği film yok , içeride yok yok ne ararsan var.

Bu adamlara dava açılıyor mu ?  

Türkiye'de kanun eski. Uyar-kaldır prensibiyle çalışıyor. Film yapımcısının avukatın sana mail atıyor filmi şu kadar sürede kaldır yoksa karışmam diyor. Sende kaldırıyorsun. Kaldırtmazsan dava açıyorlar tabi.

Ha bu warez işlerine bakanların çoğu gurbetçi. Yurtdışında yaşadıklarından çok siklemiyor. O tip siteleride Google'a şikayet edip arama sonuçlarından kaldırtıyorlar. Google'dan silinmekte zaten filmi kaldırtmak gibi bir şey. O yüzden warez içerik ararken Google yerine Yandex kullanıyorum.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

Biraz paraya kıyıp güzel bir bot yazdırıyorsun bu piyasadaki film siteleri için. O bot onlardan çekip senin sitene ekliyor :)

Benim ilk aklıma gelen yöntem bu oldu. Çok eskiden dizi sitelerini bu yöntemle mobilden izlemek için bir sistem yapmıştım. Anlık olarak siteye bağlanıp çekiyordu, reklamsız vs izliyordum. Tvde mobilde bilgisayarda...

NoktaliVirgul tarafından 22/Oca/20 14:20 tarihinde düzenlenmiştir

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hannibal_King
    Hannibal_King's avatar
    Erkek

@jargonphp hocam ben özelden mesaj atmıştım ama sen açmamışsın benim mesajı :) Zaten konuya ilişkin hiç biligim yok. Ama illaki yardımcı olanlar çıkacaktır. Buradan film sitesi olan müridler vardı.

Toplam Hit: 3982 Toplam Mesaj: 8
film bulma sitesi