folder Tahribat.com Forumları
linefolder Webmaster ve Yazılım Geliştiriciler
linefolder Muzikterimleri.Com Dün Kodlamayı Bitirdim

Muzikterimleri.Com Dün Kodlamayı Bitirdim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkinfes
    arkinfes's avatar
    Erkek

Herkese merhabalar,

Bildiğiniz üzere bir kompozisyon(bestecilik) son sınıf öğrencisi olarak bir tane proje yapmıştım www.notaver.com . Aklıma başka bir proje daha geldi elimde yabancı ve türkçe 10 binden fazla müzik terimi var ve bunu bir site üstünde yayınlayım dedim. Lise dönemlerimde php merakım sayesinde kendim kodlayayım dedim ve kodlama bitti sözlükte telaffuz özelliğide var terim hangi dildeyse hatun onu söylüyo falan ancak bu sisteme bir özellik ekleyeyim diyorum soru cevap sistemi yazayım müzik ile ilgili millet soru sorsun birbirine cevap versin falan ama sizce tutar mı ? şöyle bin lira gibi bir reklam bütçesi ayırsam tutar mı acaba ? fikirinizi alayım dedim.

edit notu: Ya da ekşi sözlük gibi müzik versiyonu da olabilir.

Bu arada sitenin tasarımı güzel olmadı ama çalışıyo işte tasarım template kullandım birde logo değişecek

arkinfes tarafından 01/Nis/17 15:18 tarihinde düzenlenmiştir

Do majör soylu ve açık sözlü , Do minör patetik , Re majör parlak , Re minör melankolik , Mi bemol majör soylu ve patetik , aydinlik ama soylu ve karamsar tonmu lazim ozaman; mi majör , Mi minör doğanin ilk minör tonu olmasina karsin biraz melankoliktir , Fa majör karışıktır , Fa minör hepsinden patetiktir , Fa Diyez majör iste güçtür çünkü degiştirgeçlerle asiri yuklenmistir , Si majör parlak ve oyun bozannn :))
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek
    arkinfes bunu yazdı

Herkese merhabalar,

Bildiğiniz üzere bir kompozisyon(bestecilik) son sınıf öğrencisi olarak bir tane proje yapmıştım www.notaver.com . Aklıma başka bir proje daha geldi elimde yabancı ve türkçe 10 binden fazla müzik terimi var ve bunu bir site üstünde yayınlayım dedim. Lise dönemlerimde php merakım sayesinde kendim kodlayayım dedim ve kodlama bitti sözlükte telaffuz özelliğide var terim hangi dildeyse hatun onu söylüyo falan ancak bu sisteme bir özellik ekleyeyim diyorum soru cevap sistemi yazayım müzik ile ilgili millet soru sorsun birbirine cevap versin falan ama sizce tutar mı ? şöyle bin lira gibi bir reklam bütçesi ayırsam tutar mı acaba ? fikirinizi alayım dedim.

edit notu: Ya da ekşi sözlük gibi müzik versiyonu da olabilir.

Bu arada sitenin tasarımı güzel olmadı ama çalışıyo işte

yazarken herhangi bir framework kullandin mi hocam

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_Lord
    Dark_Lord's avatar
    Erkek

Hocam eline sağlık öncelikle, sonrasında sağlık konusunda akıl danışmak için seninle tanışmak istiyorum, mümknü müydü acaba ?

"biz televizyon izleyerek, milyonerler, sinema tanrıları, rock yıldızları olacağımıza inanarak büyüdük ama olamayacağız... hepimiz heba oluyoruz... bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor ya da beyaz yakalı köle olmuş... reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşindeyiz... nefret ettiğimiz işlerde çalışıyor, gereksiz şeyler alıyoruz..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkinfes
    arkinfes's avatar
    Erkek

aynen hocam on numarasın :D napayım tasarım yapmayı bilmiyorum :D o temayı elden geçirdim

Do majör soylu ve açık sözlü , Do minör patetik , Re majör parlak , Re minör melankolik , Mi bemol majör soylu ve patetik , aydinlik ama soylu ve karamsar tonmu lazim ozaman; mi majör , Mi minör doğanin ilk minör tonu olmasina karsin biraz melankoliktir , Fa majör karışıktır , Fa minör hepsinden patetiktir , Fa Diyez majör iste güçtür çünkü degiştirgeçlerle asiri yuklenmistir , Si majör parlak ve oyun bozannn :))
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkinfes
    arkinfes's avatar
    Erkek
    Dark_Lord bunu yazdı

Hocam eline sağlık öncelikle, sonrasında sağlık konusunda akıl danışmak için seninle tanışmak istiyorum, mümknü müydü acaba ?

hocam anlayamadım sağlık konusu derken

@end hocam kullanmadım spagetti girdim işe :D

arkinfes tarafından 01/Nis/17 15:14 tarihinde düzenlenmiştir

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Diathorus
    Diathorus's avatar
    Erkek

@arkinfes iyi yapmışsın dostum ellerine sağlık :D

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_Lord
    Dark_Lord's avatar
    Erkek
    arkinfes bunu yazdı
    Dark_Lord bunu yazdı

hocam anlayamadım sağlık konusu derken

@end hocam kullanmadım spagetti girdim işe :D

pm attım

"biz televizyon izleyerek, milyonerler, sinema tanrıları, rock yıldızları olacağımıza inanarak büyüdük ama olamayacağız... hepimiz heba oluyoruz... bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor ya da beyaz yakalı köle olmuş... reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşindeyiz... nefret ettiğimiz işlerde çalışıyor, gereksiz şeyler alıyoruz..
Toplam Hit: 1019 Toplam Mesaj: 8
php proje site