My Heart Will Go On Böyle Bir Yorum Bulamazsınız

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkinfes
    arkinfes's avatar
    Erkek

Herkese merhabalar,

Beni tanıyan tanır konservatuvar bestecilik bölümünde yüksek lisans yapıyorum insan müzikle haşır neşir olunca bazı noktalarda müzik dinlemek keyifli olmuyor çünkü en ufak hatasına kadar duyuyorsun ve seni sinir ediyor ama my heart will go on şarkısını yani titanic şarkısını celine dion'dan daha iyi yorumlayan birini buldum ufak çinli bir çocuk dinlemenizi öneririm böyle bir ses ve yorum yok çocuğun nüansları falan efsane.

Kayıtlık okumuş resmen

https://www.youtube.com/watch?v=-XkRxHs4iis

arkinfes tarafından 30/Nis/18 13:29 tarihinde düzenlenmiştir

Do majör soylu ve açık sözlü , Do minör patetik , Re majör parlak , Re minör melankolik , Mi bemol majör soylu ve patetik , aydinlik ama soylu ve karamsar tonmu lazim ozaman; mi majör , Mi minör doğanin ilk minör tonu olmasina karsin biraz melankoliktir , Fa majör karışıktır , Fa minör hepsinden patetiktir , Fa Diyez majör iste güçtür çünkü degiştirgeçlerle asiri yuklenmistir , Si majör parlak ve oyun bozannn :))
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TxT
    TxT's avatar
    Erkek

Güzelmiş hocam, teşekkürler. Sen yetkili bi abiye benziyon, son bi kaç gündür incelememe göre dinlediğimiz bir çok müzik 440 hz imiş ki bu da bize zarar veren bir değermiş oysaki en ideali ve sağlıklısı 432 hz dinlemekmiş, hatta bunla ilgili özel programlar ve playerlar da buldum. Nedir bu olay bilgin var mı ?  

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkinfes
    arkinfes's avatar
    Erkek
    TxT bunu yazdı

Güzelmiş hocam, teşekkürler. Sen yetkili bi abiye benziyon, son bi kaç gündür incelememe göre dinlediğimiz bir çok müzik 440 hz imiş ki bu da bize zarar veren bir değermiş oysaki en ideali ve sağlıklısı 432 hz dinlemekmiş, hatta bunla ilgili özel programlar ve playerlar da buldum. Nedir bu olay bilgin var mı ?  

Hocam şimdi dinlediğimiz parçalardan ziyade bir estrüman akord edilirken çoğu durumda la notası baz alınarak akord edilir la sesi de 440 hz'den oluşuyor olay bu bazı orkestralar da 432 hz yapıyor yada 441 falan

Do majör soylu ve açık sözlü , Do minör patetik , Re majör parlak , Re minör melankolik , Mi bemol majör soylu ve patetik , aydinlik ama soylu ve karamsar tonmu lazim ozaman; mi majör , Mi minör doğanin ilk minör tonu olmasina karsin biraz melankoliktir , Fa majör karışıktır , Fa minör hepsinden patetiktir , Fa Diyez majör iste güçtür çünkü degiştirgeçlerle asiri yuklenmistir , Si majör parlak ve oyun bozannn :))
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    herlocksholmes
    herlocksholmes's avatar
    Erkek

Taiwanese singer Lin Yu Chun sang "My heart will go on" at Taiwan Program "Million Star"

Taiwanese singer

at Taiwan Program "Million Star"

Toplam Hit: 1002 Toplam Mesaj: 4
celine dion titanic my heart will go on