Mynet Fake Mail

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    labrosit
    labrosit's avatar
    Erkek
    İşte şimdi mynet fake mail nasıl atılır onu öğrenelim bilenler zaten biliyoruz demesin bilmeyen arkadaşlar var hemen tepki vermeyin:)) şimdi arkadaşlar  http://kofteekmek.sitemynet.com/fake.htm adresine gidin fareye sağ tıklayın ve sonra kaynagı görüntüle yapın ve çıkan not defterinde mail adreslerini değiştirin ve onu html olarak sitenize yerleştirin sonra güzel bir yalanla maili süsleyerek gönderin tabikiii inandırıcı bir mail adresi alarak bunu yapmalısınız yoksa kimse yemez yada başkasının adına mail gönderen programlar var bunları kullanabilirsiniz broadcast var holyone nın onu kullanın sonra fake sayfasına gönderin ve maillerin şifrelerini gelmesini bekleyin....iyi sanslar..yapamayan olmıyacağını düşünerek yapamayan bana pm göndersin demiyorum:))

her ne kadar gerçek olsakta bu diyarda unutmayalım ki meşruyuz diğer diyarda
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    n-Case
    n-Case's avatar
    Erkek
    ohooooooooo ben bunu 4 aydır kullanıom bi sürü hackledim yeterki bu sayfayı dağatın  internet kafey gitcen masa üstüne mynet mail kısayolu dicen herkes dalıyo :)

n-Case/benim için her son bi başlangıc
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    labrosit
    labrosit's avatar
    Erkek
    evet tabiiki oda bir yöntem olabilir ama evden bağlananlar için..en iyisi sanırım bu. (kardeşini hacklermiş)

her ne kadar gerçek olsakta bu diyarda unutmayalım ki meşruyuz diğer diyarda
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mcking
    mcking's avatar
    Erkek
    Ya birtürlü maili bualamadım
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dragomilow
    dragomilow's avatar
    Erkek

hoca bende bulamadım

www.kodki.net
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanem
    sanem's avatar
    Erkek

usta çalışıyor ama sitemynetler kapanmış ama gene paylaşım için tşk ler ellrine sağlık

ben
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sidumka
    sidumka's avatar
    Erkek

usta tmm da html nasıl yapacaz bi el atsanız olur mu biraz acemiyim de şimdi den cok tesekur ederim

Haddini bilen MERTTİR...VATAN bölünmez tektir...Cumhuriyet içinde Cumhuriyet kuran NAMERTTİR...NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE...:
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sempatiik
    sempatiik's avatar
    Erkek

YAA kardeşş bu www.mynet.com diye yazan bölümlermii değiştircez kendi e-mailim olarak orada biraz da ayrıntıya girersen sewinirim

hotmail hack hakkında kimse doğru dürüst birşey yapamıyorlar bunun hakkında da bilgilendirmen beni menun eder

neyse salıcakla kalın iyi forumlar  

birde msn adresim istersen ekle orada konuşlım paylaşım yapabiliriz

orjinal_sempatiik@hotmail.com

Toplam Hit: 2972 Toplam Mesaj: 8