folder Tahribat.com Forumları
linefolder Asp - Php - Cgi - Perl
linefolder Mysql Dizin Dosylarından Geri Yukleme Yapabılırmıyım?

Mysql Dizin Dosylarından Geri Yukleme Yapabılırmıyım?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lazz
    lazz's avatar
    Erkek

iyi aksamlar

xampda calısan bır scrıptım bugun sebebını anlamadıgım bır sekılde coktu gerı sıstemı actıgımda mysqle erısomeyıodum

ama elımde mysqldakı verı tabanına aıt dızındekı dosyalar var( frm ve ibd dosyaları)bunları kullanarak vtdekı bılgılerı gerı alabılırıyım

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek
    lazz bunu yazdı

iyi aksamlar

xampda calısan bır scrıptım bugun sebebını anlamadıgım bır sekılde coktu gerı sıstemı actıgımda mysqle erısomeyıodum

ama elımde mysqldakı verı tabanına aıt dızındekı dosyalar var( frm ve ibd dosyaları)bunları kullanarak vtdekı bılgılerı gerı alabılırıyım

Alırsın hocam.. Mysql.conf dosyasında değişiklilik yaptın mı ?  error_log da ne var ?

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lazz
    lazz's avatar
    Erkek

hocam conf dosyası yoktu

ama bu asagıdakı lınk sayesınde hallettım cok sukur

https://dev.mysql.com/doc/mysql-enterprise-backup/3.11/en/partial.restoring.single.html

Toplam Hit: 1456 Toplam Mesaj: 3
mysql