Nasıl Bir Kanal Açmalıyım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek

Merhaba 2 bin aboneli bir kanalım var ve bu kanala her haftasonu video yüklüyorum fakat şimdi başka bir kanal açmak istiyorum nasıl bir kanal açabilirim aklınızda neler var oyun ve bilgi videoları hariç özgün olup tutulmasını istiyorum diğer kanalım tutuldu her gün abonesi artıyor 

No way out
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LinkinMeTiN
    LinkinMeTiN's avatar
    Erkek

Şimdiki moda hediye verip abone olmayı sağlamak hocam. Bi kampanya yap diger kanalından burayı besle

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek
    LinkinMeTiN bunu yazdı

Şimdiki moda hediye verip abone olmayı sağlamak hocam. Bi kampanya yap diger kanalından burayı besle

hocam başka bir tutulacak yol bulmalıyımki diğerinden besleyeyim hediye işi yaş daha adsense ödemelerini tam alamıyorum 

No way out
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek

Diğer kanalın ne üzerine bilmiyorum ama yemek,teknoloji vb şylere piyasa doydu..Benim ilgimi çekenler şehir tanııtmları,tarih,bilinmeyen gizli kalmış tarih,geçmişteki liderlerin bilnmeyen özellikleri,firmaların nasıl büyüğü gibi olabilir.Daha yenilikci kanallar gerçekten tutuyor.Geçen elekrik üzerine b,r yere girdim evde yapılabilecek basit şeyleri anlatmış.Mesela sensörlü lamba montaj gibi gibi

Antalya'da Emlakçı parçası :)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek
    SaNaL_AjaN bunu yazdı

Diğer kanalın ne üzerine bilmiyorum ama yemek,teknoloji vb şylere piyasa doydu..Benim ilgimi çekenler şehir tanııtmları,tarih,bilinmeyen gizli kalmış tarih,geçmişteki liderlerin bilnmeyen özellikleri,firmaların nasıl büyüğü gibi olabilir.Daha yenilikci kanallar gerçekten tutuyor.Geçen elekrik üzerine b,r yere girdim evde yapılabilecek basit şeyleri anlatmış.Mesela sensörlü lamba montaj gibi gibi

https://www.youtube.com/watch?v=qapHxjIx5aQ bunlar gibimi

diğer kanalımda nasıl yapılır üzerine 

No way out
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek
    SaviorAngel bunu yazdı
    SaNaL_AjaN bunu yazdı

https://www.youtube.com/watch?v=2WjJxTUiNbU  bu tarzda olabilir. 855.000 kişi izlemiş.Başlık ,seslendirme bir birisi ile uyumlu. Senin yolladığından biraz daha profesyonel seslendirme yada yazılar ile desteklersen güzel işler çıkabilir

Antalya'da Emlakçı parçası :)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek
    SaNaL_AjaN bunu yazdı
    SaviorAngel bunu yazdı
    SaNaL_AjaN bunu yazdı

https://www.youtube.com/watch?v=2WjJxTUiNbU  bu tarzda olabilir. 855.000 kişi izlemiş.Başlık ,seslendirme bir birisi ile uyumlu. Senin yolladığından biraz daha profesyonel seslendirme yada yazılar ile desteklersen güzel işler çıkabilir

o kadar iyi sese sahip değilim hocam :) amacım birazda spam videolar paylaşmak gibi :) yabancıların varsa örnek videolar iş görür 

No way out
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_Lord
    Dark_Lord's avatar
    Erkek

Do it yourself(kendin yap) tarzı videoların olduğu bir kanal bence iyi olur.

"biz televizyon izleyerek, milyonerler, sinema tanrıları, rock yıldızları olacağımıza inanarak büyüdük ama olamayacağız... hepimiz heba oluyoruz... bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor ya da beyaz yakalı köle olmuş... reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşindeyiz... nefret ettiğimiz işlerde çalışıyor, gereksiz şeyler alıyoruz..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek

yeni konu açmayayım elinde eski kanalı olan belli bi izlenmeye sahip hesaplar varsa talibim 

No way out
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EdepsizPenguen
    EdepsizPenguen's avatar
    Erkek

bu aralar parodi kanallar dikkat çekiyor. en bariz örneği, yorekok, ama özgün bir şekilde eleştii yapabilmen ve güldürmen lazım, yabancı kannalarda bu konu çok yaygın, onlardan bişeyler öğrenip biraz yorumlayıp yapabilirsin bence..

Yüksek Fizik Mühendisi - Optik Sistem Mühendisi
Toplam Hit: 927 Toplam Mesaj: 10
youtube kanal