folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Nasıl Ehliyet Alabilirim ?

Nasıl Ehliyet Alabilirim ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    misterio_junior
    misterio_junior's avatar
    Erkek

Merhaba muridler..Ehliyet almak icin kayit olurken diploma veya ogrenci belgesi istiyorlar ama ben universiteyi biraktigim icin lise diplomasi universitede kaldi simdi ben diplomam kayboldu deyip yeni diplomayi nerden cikartabilirim ? Ya da lise mezunu olduguma dair ogrenci belgesi mezun oldugum liseden alabilir miyim

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rajooonn
    rajooonn's avatar
    Erkek

Evet liseden diplomanın yerini tutan belge işinizi görür.

Gece! Vampir değilim ama geceyi çok severim. Yalnızsın, oyun oynuyorsun monitörün ışığı ve kendin.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tereke34
    tereke34's avatar
    Erkek
    misterio_junior bunu yazdı

Merhaba muridler..Ehliyet almak icin kayit olurken diploma veya ogrenci belgesi istiyorlar ama ben universiteyi biraktigim icin lise diplomasi universitede kaldi simdi ben diplomam kayboldu deyip yeni diplomayi nerden cikartabilirim ? Ya da lise mezunu olduguma dair ogrenci belgesi mezun oldugum liseden alabilir miyim

üniversitenden lise diplomanı talep etme hakkın var.

Nova Vida !
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek

Diploma filan götürmene gerek yok. Benden de istedi, götürmedim. Sanki götürünce ehliyete ''tahsilli'' yazıyorlar.

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    misterio_junior
    misterio_junior's avatar
    Erkek
    NaZi_ bunu yazdı

Diploma filan götürmene gerek yok. Benden de istedi, götürmedim. Sanki götürünce ehliyete ''tahsilli'' yazıyorlar.

Diplomanin fotokopiside var hocam ama arayip sordum orjinalini gormemiz gerekiyor dediler..Ehliyete tahsilli yazmiyolar ama ulkedeki bir cok sacmakliklar arasinda bunuda normal karşiliyorum

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    misterio_junior
    misterio_junior's avatar
    Erkek
    rajooonn bunu yazdı

Evet liseden diplomanın yerini tutan belge işinizi görür.

Tesekkurler hocam..

@tereke34 hocam o diplomanin gelmesi uzun surer herhalde bana acil cozum lazimdi liseye gidip bi belge alacagim 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WitchKing
    WitchKing's avatar
    Erkek

e-devletten ögrenci belgesi alınabiliyor artık ben geçenlerde aldım fakat senin durumun için bilemiyorum bi bak derim 

Güzelleş be oğlum, şimdilik ölümüne kadar hayattasın..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HashiramaSenju
    HashiramaSenju's avatar
    Erkek

arkadaştan istememişlerdi. üni okurken diploması onda değildi bildiğim kadarıyla.

Ninjaların Tanrısı...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Darkparadise
    Darkparadise's avatar
    Dişi

ben zamanında lazım olur diye noterden aslı gibidir diye onaylatmıştım :) iyi olur böyle yapmak :)

Dışarıda Issızlık Bensiz, Bendeyse Yalnızlık Issız...
Toplam Hit: 1196 Toplam Mesaj: 9