Nasıl Unuturum? :(

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aheadinc
    aheadinc's avatar
    Erkek

Arkadaşlar kız arkadaşım beni çok kıskanıyordu

Arkadaşlarımdan,yediğim yemekten,bilgisayarımdan.......geçmişteki kız arkadaşlarımdan bile...

Ve kendisi beni çok kıskandığı için kötü olduğunu söyledi,ama beni çok sevdiğini de söyledi.

Ben de onu çok seviyorum ama bu kıskançlık yüzünden birbirimizi kaybediyoruz.

Sizlerden ricam bana tavsiyeniz var mı? Ne yapmalıyım?

Unut diyorsanız nasıl yapabilirim? Hiç bu kadar sevmemiştim, ölüyorum...

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UndeaD
    UndeaD's avatar
    Erkek
    sen bişi değil o bişi yapcak kıskançlığıını kesecek

Bırak Şimdi imzayı :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fistandantilus
    Fistandantilus's avatar
    Erkek
    Kıskanç diye aşkını mı unutacaksın? Bence saçma, kıskandığı zaman soğukkanlı ol herşeyi soğukkanlılıkla açıkla eğer sende ters tepki verirsen çok daha karmaşıklaşır. Anladığım kadarıyla kız ztn farkında kıskanç olduğunun, hani bazı özellikler vardır ya elinde olmaz deiştiremezsin(yoktur dediğinizi duyar gibiyim ama vardır bana guvenin :P) Yani o şekilde geçinip gideceksiniz ztn sonunda alışır. Ya da karşına al konuş. Sen yine şanslısın sevdiğine ulaşamayan henuz nicki bile olmayan arkadaşımız var :(     Daha nice o şekilde insanlar var haline dua et..

Fakat söyleyin kardeşlerim; insanlığın bir ereği eksikse, eksik değil midir- bizzat kendisi de?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UndeaD
    UndeaD's avatar
    Erkek
    Fistandantilus bunu yazdı:

Kıskanç diye aşkını mı unutacaksın? Bence saçma, kıskandığı zaman soğukkanlı ol herşeyi soğukkanlılıkla açıkla eğer sende ters tepki verirsen çok daha karmaşıklaşır. Anladığım kadarıyla kız ztn farkında kıskanç olduğunun, hani bazı özellikler vardır ya elinde olmaz deiştiremezsin(yoktur dediğinizi duyar gibiyim ama vardır bana guvenin :P) Yani o şekilde geçinip gideceksiniz ztn sonunda alışır. Ya da karşına al konuş. Sen yine şanslısın sevdiğine ulaşamayan henuz nicki bile olmayan arkadaşımız var :(     Daha nice o şekilde insanlar var haline dua et..

nickimyok danmı bahsediyon

Bırak Şimdi imzayı :)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vutkubay
    vutkubay's avatar
    Erkek
    Yok benden bahsedior :DDDDD

Gece 12 den sonra, tüm içkiler şaraptır.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Criminal
    Criminal's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Bir insanı seviyorsan, sana göre yanlış olan tavır, edâlarını ya kabullenirsin ya da onun törpülemesini sağlarsın...

İlişki bir mücadeledir ve ancak her iki taraf da birşeylerden feragat ederse ayakta durur.

Yani ilişki biraz da orta yolu bulmaktır.

KAÇMAK değil!!!

(Daimi imza : Yokluğun cehennemin öbür adıdır, üşüyorum kapama gözlerini.)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dengesiz
    dengesiz's avatar
    Erkek

bence seni kıskanıyosa demek ki seviyo .kız seni bilg bile kıskanıyomuş olum kız yanındayken bilgisayarla uğraşma sende.

Doğru kişi olmak meselenin yarısıdır, diğer yarısı; doğru zamanda, doğru yerde, doğru kişilerle karşılaşmış olmanızdır.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aheadinc
    aheadinc's avatar
    Erkek

işin ilginç yanı, ben sonuna kadar anlatış göstermeme rağmen,kız benden ayrılıyor.

Yani beni kıskanmaktan kendisi rahatsız olduğunu söylüyor.

Şu anda yaklaşık 2 gündür ayrıyız ve çıkmazdayım;

Barışmazsak bu ayrılık acısını çook uzun süre çekeceğime mi yanayım?

Barışırsak mutluluk olsa da kıskançlığın vereceği sıkıntıya mı?

Toplam Hit: 1242 Toplam Mesaj: 8