folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Nba Allstar 2010 İçin Bizimkilere Oy Verin!

Nba Allstar 2010 İçin Bizimkilere Oy Verin!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Paranoiattack
    Paranoiattack's avatar
    Erkek

https://audience.nba.com/services/msib/flow/registerOrAuthenticate?url=null&src=tur&view=allstar2010/ballot&mcode=null&cid=null

beyler yukarıdaki adresten 2010 allstar oylamasına katılabiliyorsunuz. Sadece 12 gün kalmış. Ersan, hidayet ve mehmete oylarımız verelim.

dün için aglamiyorum zira siradan bir dünya var orada.. bir şekilde bunu bulacagim ve siradan bir dünyada yolumu bulmaya çalışırken yaşamayı ögrenecegim..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    griffin
    griffin's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

ben hergün veriyorum ama pek sanmıyorum mehmetin çıkacagını hido oynar büyük ihtimal bide ersan çaylaklarda falan oynayabilir

Türkiye, kendisine din olarak Kemalizmi almış, başka hiçbir dine hayat hakkı tanımayarak kitlelere zorla dikte ettirmiştir. Oysa en üst belirleyici İslam'ın ilkeleridir. Her şey ona göre belirlenir." -Recep Tayyip Erdoğan
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Paranoiattack
    Paranoiattack's avatar
    Erkek

bence ne yazık ki hiç biri girmeyi başaramayacak ama oylarımızı yine de atmamız lazım. bakalım bir ihtimal hidayet olur. bu kadar oylamayı seven millet olarak bi direk olarak sporcumuzu allstar yapamadık.

dün için aglamiyorum zira siradan bir dünya var orada.. bir şekilde bunu bulacagim ve siradan bir dünyada yolumu bulmaya çalışırken yaşamayı ögrenecegim..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dots
    Dots's avatar
    Erkek

Milli formayı giymek istemeyen, bir sürü naz poz yapan adama oy da yok. Hidayet ve Ersan'a tam destek...

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    griffin
    griffin's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Dots bunu yazdı:
    -----------------------------

Milli formayı giymek istemeyen, bir sürü naz poz yapan adama oy da yok. Hidayet ve Ersan'a tam destek...

-----------------------------

ne alaka giymek istememesiyle olayın dış yüzü öyle görünüyo ama memo jazz'a gittigi sene jazz oyun sistemini mehmetin üzerine kurdu ki mehmet ancak öyle oynar türkiyenin sistemi tamamen dıa baglı dışarıdan bulunan sayılarla veya oyun kurucularla sonuca gidiyo kur bakalım oyunu memo nun üzerine nası gelip oynuyo

Türkiye, kendisine din olarak Kemalizmi almış, başka hiçbir dine hayat hakkı tanımayarak kitlelere zorla dikte ettirmiştir. Oysa en üst belirleyici İslam'ın ilkeleridir. Her şey ona göre belirlenir." -Recep Tayyip Erdoğan
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BRK35
    BRK35's avatar
    Erkek

Walla hidayet allstar olur mu bilemem ama kendisi  53.000.000 $'lık transfer rakamıyla (Toronto) Türk spor tarihinin "en pahalı sporcusu" ünvanını almış.

Folklorik olarak sana saygım var ama sana tapamam totem!
Toplam Hit: 1271 Toplam Mesaj: 6