Nbase Sorusu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkinfes
    arkinfes's avatar
    Erkek

Herkese merhabalar,

internetten nbase alsam %70'e %30 ve 0,06 nikotinli aroma katmadan da içebilir miyim ? extra bir uygulama yapmam gerekiyor mu ?

ben aromalı seviyorum ancak peder aromasız istiyor direkt nbase içilebilir mi ?

Do majör soylu ve açık sözlü , Do minör patetik , Re majör parlak , Re minör melankolik , Mi bemol majör soylu ve patetik , aydinlik ama soylu ve karamsar tonmu lazim ozaman; mi majör , Mi minör doğanin ilk minör tonu olmasina karsin biraz melankoliktir , Fa majör karışıktır , Fa minör hepsinden patetiktir , Fa Diyez majör iste güçtür çünkü degiştirgeçlerle asiri yuklenmistir , Si majör parlak ve oyun bozannn :))
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CaniSokucu
    CaniSokucu's avatar
    Erkek

İçebilir tabii. Hatta aromasız daha da sağlıklı diye biliyorum.

Şafak 1152!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Huerfanos
    Huerfanos's avatar
    Erkek
    CaniSokucu bunu yazdı

İçebilir tabii. Hatta aromasız daha da sağlıklı diye biliyorum.

Doğru bilgi

Anarsistherif...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cayan
    Cayan's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    arkinfes bunu yazdı

Herkese merhabalar,

internetten nbase alsam %70'e %30 ve 0,06 nikotinli aroma katmadan da içebilir miyim ? extra bir uygulama yapmam gerekiyor mu ?

ben aromalı seviyorum ancak peder aromasız istiyor direkt nbase içilebilir mi ?

İçebilir hocam tertemiz pırıl pırıl pamuğu da tertemiz kalır haftalarca kullanır teli de kolay kolay yanmaz hafif şekerimsi bi tat gelir.

https://www.youtube.com/watch?v=jQk82bpUy1Y
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkinfes
    arkinfes's avatar
    Erkek

aromalı 30 ml 20 tl veriyorum ama %70'e %30 2 litre nbase 50-70 arası değişiyor direkt nbase içmek daha ucuza geliyor çünkü 3 günde 30ml aromalı likit bitiriyorum :D

arkinfes tarafından 14/May/18 21:35 tarihinde düzenlenmiştir

Do majör soylu ve açık sözlü , Do minör patetik , Re majör parlak , Re minör melankolik , Mi bemol majör soylu ve patetik , aydinlik ama soylu ve karamsar tonmu lazim ozaman; mi majör , Mi minör doğanin ilk minör tonu olmasina karsin biraz melankoliktir , Fa majör karışıktır , Fa minör hepsinden patetiktir , Fa Diyez majör iste güçtür çünkü degiştirgeçlerle asiri yuklenmistir , Si majör parlak ve oyun bozannn :))
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cyber
    Cyber's avatar
    Erkek

Icebilir hocam, ben pek icemesemde :)

MCSE,MCDST gokhan@tahribat.com
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cayan
    Cayan's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    arkinfes bunu yazdı

aromalı 30 ml 20 tl veriyorum ama %70'e %30 2 litre nbase 50-70 arası değişiyor direkt nbase içmek daha ucuza geliyor çünkü 3 günde 30ml aromalı likit bitiriyorum :D

Kendin yap hocam liktini 30ml 20tl pahalı.

https://www.youtube.com/watch?v=jQk82bpUy1Y
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

Iciliyor guzel oluyor hatta aromalar bayinca 2 3 gun nbase icip kendime geliyorum.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkinfes
    arkinfes's avatar
    Erkek
    Kreyzi bunu yazdı

Iciliyor guzel oluyor hatta aromalar bayinca 2 3 gun nbase icip kendime geliyorum.

heh işte o aroma olayı bende de var hocam hiç aroma tadı alamıyorum. Peder de aromalı olunca nargile gibi hiç sigaraya benzemiyor diyor sırf nbase deneticem kendisine

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iskeltan
    iskeltan's avatar
    Erkek

icilebilir, aromalar da o kadar pahali degil. ben soyle yapiyordum mesela. fiyat/performans olarak alabilecegim en yuksek nikotinli nbase'i, birer litre vg ve pg (vg bozulan bir sey ama 10-12 lira falandi litresi) ve bulabildigim canimin istedigi aromalardan alip 20-30ml sisesi gecen yilin fiyatlariyla hesapla 3-5 liraya mal ediyordum. 

birkac siringa (aroma, vg, pg bunlar yogun olan seyler o sebepten siringayi tikiyor), ufak bir beher ve bir de oyuncak araba motorundan yaptigim cirpma aletiyle goz karari hesapladigim nikotin ve vg/pg oranini tutturup diledigim kadar aromayi karistirmanin keyfi baska oluyor.

duanla yasamadim ki bedduanla oleyim - Arif
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkinfes
    arkinfes's avatar
    Erkek
    iskeltan bunu yazdı

icilebilir, aromalar da o kadar pahali degil. ben soyle yapiyordum mesela. fiyat/performans olarak alabilecegim en yuksek nikotinli nbase'i, birer litre vg ve pg (vg bozulan bir sey ama 10-12 lira falandi litresi) ve bulabildigim canimin istedigi aromalardan alip 20-30ml sisesi gecen yilin fiyatlariyla hesapla 3-5 liraya mal ediyordum. 

birkac siringa (aroma, vg, pg bunlar yogun olan seyler o sebepten siringayi tikiyor), ufak bir beher ve bir de oyuncak araba motorundan yaptigim cirpma aletiyle goz karari hesapladigim nikotin ve vg/pg oranini tutturup diledigim kadar aromayi karistirmanin keyfi baska oluyor.

Normalde grande likit alıyorum tam benim damağıma uygun boğaza vurumu falan tam benlik nbase olarakta grande alayım diyorum

https://yapaysigara.net/kendi-likitini-yap/litrelik-nbase/grande-1lt-75vg-25pg

senin dediğin fiyattan biraz pahalı ama en azından beğendiğim likitin nbase'i

Toplam Hit: 875 Toplam Mesaj: 11
esigara nbase