Ne Olacak Şimdi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mAdmAn
    mAdmAn's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Ya beyler aq ya az once kızla msn de tartıştık aslında şakasına tartıştık ama ciddiye dondu sonra kızda msn den çıktı çıkarkende ben çıkıyorum sana bol şans kendine yeni bir kız bul by yazdı çıktı.

bende durumunu ç.dışı yapmıştır die bişi yazdım cvp gelmedi sonra kızın msn ine girdim baktım yazdığım geldi yani gerçekten çıkmış:s

ne olcak şimdi boyle her tartışmada olayı bitiren bir kızla ne kadar dvm ederim?;

yoksa bu kızların genel yapısımı:s

ama şöyle birşey var 2 saat içinde kız gelip ozur dilicek biliorum gelmesse banada tahribat muridi demesinler.

ama hep boyle ya hep tartışıo trip yapıo sonrada ben bişi yapmıınca yani barışmak için çaba harcamıınca o ozur dilio.

neyse uzattım dvm...

barnak bassam?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ricin
    ricin's avatar
    Erkek
    hoca bak eğer senın 2 lafında birini tartışmaya çeviriyorsa ya başkasındna hoşlanıyo yada biriyle işi baya bir ilerletmiş ama yinede senı de elde etmek isityo dikkatli ol sakata gelmeyesin...

üniversite öğrencilerine devre tasarımı yapılır...! tekdag-elektronik.blogspot.com/
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CchaatlakkK
    CchaatlakkK's avatar
    Dişi

ricine katilmiorum basi kislarin yapisinda asiri alinganlik var kucuk laflari bile gurur meselesi yapabiliolar.. kIs demekki alingan bisi ama seni sevio kaybetmek istemio ..

sen onla konusurken biras daha dikkatli ol sorun kalmas...

Ümit en son kötülüktür çünkü işkenceyi uzatır.. F.Nietzche
Toplam Hit: 870 Toplam Mesaj: 3