Ne Yapmalı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    graph4n
    graph4n's avatar
    Erkek

Geçen gün eski kız arkadaşım bana msj atmaya başladı.Ne biliyim? "sen hakliydin.seni yıprattım.falan?" Benden önce çıktığı erkek bunu aldatmış.Bu kız benim Dünya'da en sevdiğim varlık olduğu için tekrar bi şans vermek istedim. Bana 1 Hafta düşünmem için zaman ver dedim. 2 gündür onu düşünmekten harap oldum.Şu an ayrıca bir kızla çıkıyordum.Aslında o çıkıyoruz die biliyor ama ben eski çıktığımla muhattap olduğum için ve bazı nedenlerden dolayı şu an ki çıktığım kızla ilişkimi kestim.Neyse, dün akşam bana bu eski çıktığım çağrı attı, bende ona çağrı attım.Sonra "iyi misin?" die yazdım."ii gibi işte." dedi.Bu msjlaşma bu seviyede devam etti.Sonra aradan 10 dk. geçti.Konu şu an ki çıktığım kızdan açıldı."Sen ona dön o geçekten seni seviyor."deyip duruyo."Başlamasın istemiyorsan söle çünkü 2 gündür harap oldum." dedim. buraya dikkat: "diğer çıktığım erkekten sonra ben yemin ettim." dedi.Ben ne yapacağımı şaşırdım.Yıkıldım yani ne bileyim.. S izden yardım istiyorum lütfen yorumlarınızı esirgemeyiniz. "Bu kız gerçekten beni seviyorsa yemininden cayabilir mi?"

@acil, lütfen, piliizz gibi konu başlıkları yasaktır, ayrıca aşk meşk konularının yeri "genel" değil "aşk" bölümüdür.. 

Hip-Hop Sendromu
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yeah
    Yeah's avatar
    Erkek
    konuyu yanlış yere açmanı söylemek bu halde kamçı gibi gelebilir ama belirteyim dedim =)

herşeyin kısası makbuldur; ulaşmak isteyen yesterfox_55@hotmail.com a mail atabilir...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    graph4n
    graph4n's avatar
    Erkek
    kusura bakmayınız. gerçekten o kadar kötüyüm ki..ilk olarak tahribatttan yardım istemek geldi aklıma.

Hip-Hop Sendromu
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZoRKaYa
    ZoRKaYa's avatar
    Erkek

graph4n bunu yazdı:
    -----------------------------
    kusura bakmayınız. gerçekten o kadar kötüyüm ki..ilk olarak tahribatttan yardım istemek geldi aklıma.
    -----------------------------

Eğer aşkın için dağları delebilecekse; yeminini bozar...

Kefaretinide ödesin ne yapalım yani... Ama sen asıl sevdiğine dön yoksa insan çok pişman oluyor birini severken başkasıyla çıkınca güven bana :) 

echo "imzanız özel karakter içermemelidir";
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ataturkcu1
    ataturkcu1's avatar
    Erkek

Bence şuan çıktığın kızı gerçekten sevmiyorsan ondan ayrıl.Eski kızı seviyorsan onu bırakmış ayağına yat.Bir süre sonra eğer o seni gerçekten seviyorsa yeminini bozar,sevmiyorsa bozmaz gibi geliyor bana...

Bu arada çok tecrübeli biri değilim.Böyle bir öneri yapayım dedim;ama son tercih senin.Bu cümlelerim art niyetli değildir.

Sürç-i lisan eylediysem affola...

Pragmatism&Realism
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

işler karışık gibi dostum.seni bir anda özlemiş te olabilr. gerçekten sana hayatında ihtiyacıda olabilr.ama bunu çözmek sana kalmış.

şunu söyleyim hiç bi kıza gereğinden fazla güvenme.herzaman seninmiş gibi sahip çık bir saat sonra gidecekmiş gibide yabancı kal(hazırlıklı ol)

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    afrasiab
    afrasiab's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

fazla kasmaya gerek yok...

yol ver gitsin.. 

Acı veriyorsa geçmiş, geçmemiş demektir...
Toplam Hit: 1122 Toplam Mesaj: 7