Ne Yapmaliyim ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bychaos
    bychaos's avatar
    Erkek

Normalde böyle konuları konuşmayi pek sevmeyen birisiyim ama kafam karişti ?

3 Yildir sevdigim bi kiz vardı değim yerin deyse safça sevdigim bi kiz sonra her şey iyi güzel hoş giderken evlilik muabetini açdı.olumsuz cwp vermedim

olumlu cewap vermek içinde arkamda duran kimsenin olmadıgını söyledim zmna ihtiyacım var genel ve klasik bi cvp olsada durumum ne yazikki buydu

soguk davranmaya başladi.aradan bi hafta geçti bana çektigi msj ben hattımı abime veriyorum.Bu numarayi arama ben seni yeni numaramdan

ariycam hatalinca dedi 1 hafta tik 2 hafta tik yok tam 4 hafta ulaşmaya çalıştim çalışıyordum bu arada onun için evine falan gidemedim. Sözde abisine verdigi hattini iş yerinden bi kiz arkadaşıma yanlış numara ayağina arattim telefonu açan kiz arkadaşımdı. ortada bi oyun döndügünü anlamiştim zaten.mahalleye gittim kizin oturdugu bina komple sofi binasi kizin annesinin bi bağirmasiyla binadan sağ çıkmak imkansizdı:) Elime bilgisayar çıktısı alip dayandim kapiya zili çalıp sözde bilgisayar ürünü tanıtcaktm kapiya kiz çktı eline daha önceden yazdigim kağidi verdim. kağitdada neden yazdim sadece ?

kizin annesi de geldi kapiya sonra kapiya bilgisayar a falan ihtiyacımız yok deyip kapatti suratıma suratsız karı.sonra mahalledeki cocuklardan ögredim mahalleden birisiyle çıkıyomuş bunun üzerine hiç bi şey demedim bi daha da hiç aramadim 6 7 ay falan oldu sanırım msj atti bugün bildigin gibi degil diye şimdi tahminim bana bi senaryo hazirlamiştir.Tekrar kanip sevmekmi eskisi gibi osmanlidaki turan taktigimi karar veremedim ?

İyi bir kalça sahibi olmanın, iyi bir kafa sahibi olmaktan daha fazla prim yaptığı bir ülkede, hiçbir şey daha ileriye gitmez. . Can Dündar.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    N0NSt0P
    N0NSt0P's avatar
    Erkek

Bu saatten sonra hayır gelmez ondan.3 yıllık ilişki diyorsun sorgusuz suailsiz pat kayboluyor, iletişim yok o arada 3-4 hafta boyunca. Aynı gözle bakabilicekmisin hem sen, aradan geçen sürede(6-7ay)enteresan. Ama hala seviyosun sanırım kafana taktıgına göre, bişey diyemem:l

Yaşayan bilinç;bir şekilde birşeyin olasılığını, gerçeğe dönüştürme etkenidir. Evrenimizin oluşundaki en önemli unsur, onu gözlemleyen bilinçtir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    izmirim_35
    izmirim_35's avatar
    Erkek

bence git dinle. dinlemekten birşey çıkmaz. dikkat edeceğin bir nokta var. cevabını, tavrını o an belli etme. büyük ihtimalle sağlıklı bir karar olmayacaktır. konuyu düşünüp sana döneceğim gibi birşey söyle sonra enine boyuna düşünüp karar verirsin, belki kızın anlattıklarını özetlersin yine yardımcı olur arkadaşlar buradan sana

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bychaos
    bychaos's avatar
    Erkek

Kizin anlattiklari şundan ibaret hiç bi şey bildigin gibi degil e anlat o zmn dedigimdeyse inanmazsin onun için anlatmiycam ama beni affetmeni istiyorum cinsinden takiliyor.Kısacasi bahanem yok hormonlarim azdi yaz geldi yanımda gezdiricek avel ariyom diyor kaba tabirle ...

İyi bir kalça sahibi olmanın, iyi bir kafa sahibi olmaktan daha fazla prim yaptığı bir ülkede, hiçbir şey daha ileriye gitmez. . Can Dündar.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    izmirim_35
    izmirim_35's avatar
    Erkek

öyle olmaz. anlatması şartıyla kabul etmelisin o zaman. kafanda bu soru işaretleri varken o ilişkiden verim alman çok zor.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

intikamını al.aynı şeyi yap.

yapmazsan aynı şey tekrar olur.mutlaka ama mutlaka olur..

ben 3 kere şans verdiysem 5 kere aldatıldım... her ilişkide bu böyle oluyor söyleyebileceğim, kanma.

...said addicted.
Toplam Hit: 1012 Toplam Mesaj: 6